Sleytwinson denilen Türk hacker kim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byyonar

Yeni üye
18 Mar 2017
23
0
Çanakkale
Son günlerde instagram Haber sayfalarında baya yer buluyor hakkında bilgisi olan var mı merak ediyorum doğruluğunu falan.

1 Tem 2018
73
0
Adana
Son 1 aydır baya karşıma çıkıyor benim Instagram üzerinden takipte ediyorum ve gayet başarılı işler çıkarıyor hakkında biraz araştırma yaptım fakat pek birşey bulamadım. Arada sırada yaşanan Instagram çökmesi bu kişinin yaptığı vurgun sayesinde oluyor diye biliyorum

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Bende bilmiyordum, internetten yerli yabancı kaynakları taradım ama birşey bulamadım

RAM_Hacker

Katılımcı Üye
3 Ara 2017
308
5
/>
Esenlikler dilerim, bahsettiğiniz kişi gerçek değilir, Slade Wilson karakterinin isminin nasıl yazıldığını bile bilmeyen Instagram'da bir hata olduğunda mirror alan böylece ünlenen birisidir.
Kendisi hakkında bilgi olmamasının yegane sebebi de budur.

İyi forumlar.

ByKutup

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
545
1
Rusya
Fake

Esenlikler dilerim, bahsettiğiniz kişi gerçek değilir, Slade Wilson karakterinin isminin nasıl yazıldığını bile bilmeyen Instagram'da bir hata olduğunda mirror alan böylece ünlenen birisidir.
Kendisi hakkında bilgi olmamasının yegane sebebi de budur.

İyi forumlar.

Albayıma katılıyorum bu Kişi 3 5 Insatgram Fenomeni sayesinde bu kadar sesi duyuldu Ve Instagram Cokertme Vs Her adamin her insanin ve tek başina Instagrami Cokertmek kolay degil boyle kisilere Irtibat etmeyiniz Saygılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.