Slm Tht Ailesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hackerbycrazy

Yeni üye
15 Eki 2007
23
0
SLM THT AİLESİ SİZLER GİBİ DEĞERLİ İNSANLARLA ÇALIŞMAK O GURUBUN İÇERİSİNDE BULUNMAK BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR ONUR FAKAT SİZİN BÜNYENİZ ALTINDA HACK YAPMAK İSTİYORUM BANA BU İŞİ ÖĞRETECEK ABİLERİM YADA ARKADAŞLAR VARSA BANA YARDIMCI OLABİLİRLERSE SEVİNİRİM [email protected] MSN ADRESİMİ YANDA VERDİM YAİ BU İŞİ ÖĞRETMEK İÇİN PARA İSTEYEN OLSADA VERİRİM AMA FAZLA İSTEMEYİN MADDİ DURUMUM İYİ DEĞİL :) FAKAT SİZLERLE ÇALIŞMAK BÜYÜK BİR ZEVK

hackerbycrazy

Yeni üye
15 Eki 2007
23
0
Arkadaşlar Yeni üye Ve Misafir Arkadaşlarınızı Böylemi Karşılarsınız Slm Yazdık 1 Allahın Kulu A.s Yazmadı Ya

frontoza

Üye
22 Ağu 2007
115
0
Kardes aramıza hos geldin
1.Kendi mesajına kendin cevap yazma
2.Foruma bakarsan gerekli bilgilerin hemen hemen hepsi mevcut.
Arama butonunu kullan.

SaM-BaraN

Katılımcı Üye
15 Tem 2008
275
4
SamsuN
H,g gelemsinede böyle zavalı duruma düsmüs bir şekildi yardım istemen manasız buarada her kez bildiğin paylaşır senınde ısdedğin bilgiler mavcut onun ıcın parayla hıc bır seyı halletme tmm hadı ıyı forumlar

SEN SEN OL EMEĞE SAYGI GÖSTER
By_SaMsUnLu

hackerbycrazy

Yeni üye
15 Eki 2007
23
0
Ya Ben Ne Bileyim Daha Yeni Hack öğrenmek Istiyorum Biraz Bilgim Var Fakat Nerede Nasıl Kullanacağımı Bilmiyorum Bunun Için Forumunuzdaki Web Bölümünde Tüm önemli Konuları Okumaya Başladım Tekrardan Hepinize Tşk Ederim

MEGASEHİR

Yeni üye
30 Tem 2008
10
0
ah dostum sen bu hızla gidersen ucurumdan düşmen yakındır yavas ol uslu ol ki beyfendi desinler hacker diil bu daha cok işine yarar ok:)

unknowsecret

Yeni üye
4 Ağu 2008
1
0
MERHABALAR BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM HER KONUDA FORUM ÇOK YARDIMCI OLUYOR SİTEYİ HAZIRLAYAN VE KATKIDA BULUNAN HERKESE TEŞEKKÜRLER

SAYGILAR UNKNOWSECRET KoNyA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.