Slm

alpmanisa

Üye
16 Kas 2008
160
0
cyprus
slm arkadaslar bu forumda yeni sayılırm, sunu belirtmek isterim ben bircok foruma üyeyim fakat bu forum içlerinde en iyisi, forum gerek sayfa düzeniyle gerek güncel konularıyla cok hosuma gidiyor,

saygılar...

DeadLogger

Katılımcı Üye
1 Kas 2008
676
1
Declare
Evet Gerçeten farklı bir site inş bi teamde çalışırsın da görürsün farkıını ;) :(

Son düzenleme:

mre12

Yeni üye
25 Ara 2008
42
0
H0RR0R City
gerçekten cok güzel bi site ben de yeniyim önceleri hiç forum sitesi felan sevmezdim fakat bu sıteyle bunu basardım:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.