Slow-PC Fighter | Bilgisayarınız Yavaş Mı ?

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
Slow-pcfighter_TR.jpg

Bilgisayarınız son zamanlarda yavaşladı mı? Yavaş bilgisayarınızın önüne oturduğunuzda sabırsızlıkla ekrana bakarken, kendinizi sinirli ve rahatsız hissetiniz mi ?

Eğer bunun farkına varırsanız, paniğe kapılmayın. Bilgisayarların yavaşlamasının sayısız nedenleri vardır ve her bilgisayar zamanla daha da yavaşlayabilir.

Bunun anlamı, bilgisayarınızın profesyonel bir yardıma ihtiyacı var demektir...!!!

SLOW-PCfighter en ileri teknolojileri kullanarak bilgisayar hatalarını analiz eder ve yavaş bilgisayarı hızlandırır. SLOW-PCfighter Windows başlangıcı optimize eder ve başarısız yazılımlardan dolayı kayıt defterinde oluşan tüm kullanılmayan kayıtları, sürücü yüklemelerini ve hatalı kaldırmaları arayıp bulur ve siler.

Programı denemedim... Denemek isteyen arkadaşlar için gerekli bütün detaylı bilgileri BURADAN temin edebilirler...

dowloand

sazrail

Yeni üye
18 Eyl 2009
25
0
cok saol denıcem +rep dicem ama rep verme yok sanırım tsk butonuna tıkladım :)
bunun keyini nerden temin edebiliriz acaba yardım edermısınız

Son düzenleme:

cafetrn

Yeni üye
17 Eki 2009
11
0
seriali istiyor.500 küsür hata buldu demo su 25 ni düzeltdi.lütfen seriali bulabilirmisiniz tşk

Talha_17_34

Yeni üye
18 Eki 2009
5
0
arkadaşlar advanced system care 3 pro kullanın tavsiyem o daha iyidir ;) uçurur pcyi tam temizleme yapar folklorcu abi paylaşım için tşkler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.