SM İle ETKİLİ HESAP ÇALMA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wrops

Yeni üye
22 Haz 2013
43
0
Romanya SC
Bunu Yapabilmemiz İçin Dediklerimin İyice Uygulaması Gerek.

• 1-Arkadaş Olma Ve Kaynaşma
  • Meraba Benim Adım XXX Sizin Adınız Nedir. Tanıştıgıma Memmun oldum
  • Daha İleri Zamanlarda Konuşun Kaynaşın Uzun Süre Olacak 5-9 gün
  • Sonra Ona Bir Program İndirdiginizi Ve Buna Baya Bir Ücret Ödediginizi Söyleyin.
  • Serverimiz Keylogger Olmalı FUD Olmalı Çünki SM Antivirüsünü Sizin Dosyanız İçin Kapatmaz.
  • Bu Fud Dosyayı (JAVA SOrgusuz Dowlanoader Keylogger Keylogger'RAT) Gibilerle Hazırlayıp Fudluyoruz Ve Beklemeden İndirmeli Sitelere UPLOAD EDİyoruz. (ZİPPYSHARE)
  • Sonra Açtıgında Bizim Maile Bilgiler Gelcek Amma.
  • Yaw Arkadaş Benim Diger Hesap Açılmıyor Birde Sen Denesene
  • (ONa bizim Başka Olan Bizim İsmimizden Olmayan Hesap Veriyoruz)
  • Açtıgı Zaman Şifre Degiştirmeyinki Anlamasın.
  • Tekrar Çıkıp Size Şifresinin Bozulmadıgını Söylemek İçin Kendi Hesabına Girerkenn Tın Keylogger Çalışıp Size Mail Atıcaktır.
  • İYİ HESAP ÇALMALAR :yo:yo:yo:yo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.