Sm ile facebook hack 2014

63hacker63

Üye
31 Mar 2013
104
0
Selamun aleykum arkadaşlar

Facebook Kırmak için çoğumuz KEYLOGER in ne olduğunu biliyoruz.
Ben diyorum ki bu yaptoğımız KEYLOGER e bide İLLUMİNATİ yani (BİLİNÇ ALTI ) yerleştirirsek daha kolay olur diye düşünüyorum.
Bir örnek vereyim mesela FACEBOOK BEĞENİ diye bi keyloger tasarladık bu keylogeri tasarlarken gözle görünmeyecek akla gelmeyecek yerlere şu yazıları yazabiliriz
BU BEĞENİ HİLESİ KESİNLİKLE GERÇEKTİR YAPARSAN KESİN OLUR YAP! YAP! YAP!
gibi yazılar ekleyelim emin olunki bir sürü face hack lersiniz.

BEĞENDİYSENİZ TEŞEKKÜR BUTONUNA BASMANIZ YETERLİ OLACAKTIR... :mml

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.