Sm ile server yedirme

16 Şub 2012
54
0
arkadaşlar merhaba size birkaç gündür kullandığım bi yontemi anlatıcam cok kolay aslında yinede paylasmak istedim

Oncelikle serverimizi olusturuyoruz arkadaslar cyber gate ile yapıyorum ben direk jpg iconlu cıkıyor zaten sonra onu herhangi bi dosya upload sitesine yüklüyorum daha sonra bi fake acıyorum kız adında bıkac resım atıyorum ve herseyı gızlıyorum ınandırıcı olsun dıye 1 gun onceden kurbanı eklıyorum daha sonra konusmaya baslıyorum ornegin

+mrb
-mrb
+naber nabıosun
-iyi senden
+iyi değilim ya sinir oldum
-(muhtemelen neden dicek)
+ya salak facebook bi foto atıcam saatlerdır yukeyemedım
-neden ki
+bilmiyorum ya bi siteye yükledim ordan indirip bana mesaj olarak gönderirmisin saklamam lazım fotoyu senn arkadasların gormesın birazda ozel bi fotograf ama fotografı acma sakın ozel cunku
-(büyük ihtimal tamam olur dicek özel olunca birazda meraklancak)
serveri yüklediğiniz linki gönderin
-ya bu acılmıyo
+allah allah foto iyice gitti ya kafayı yicem

felan gibisinden konusun sonra kapatın konuyu

2. yöntem biraz cahilmiş gibi davranmak

+naber
-iyi senden
+iyi gibi ya sen pcden anlıyomusun
-(hava atmak için) evet noldu
+ya bu teamveyvır mı ne varmıs biliyomusun herkes kullanıyomus bı ben kullanamadım nasıl bişe o ogretebılırmısın bana
-tabi dicek anlatıcak size
masaustunuze fakenıze koydugunuz fotoyu koyun bırakın ılk o baglansın guvensın

daha sonra

+aa cok guzelmıs ya bende denemek istiyorum nasıl yapıcam felan derken alın id ve sifreyi

baglanın dosya transferınden gönderin herhangi bir klasore sonra o klasore girip serveri acın

daha sonra hiç bişe caktırmadan neden buralara girdin anlamadım felan diyin oda sen girmedin mi nese felan gibisinden

kolay gelsin :) kendi kullandıgım yontemler emin olun cok atlayan var bu yontemlere :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.