Smm panel scripti 2020 + kurulum videosu ( modern tasarım)

Hirabey

Yeni üye
7 Şub 2019
19
0
Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere SMM PANEL SCRİPTİ KURULUMUNU GÖSTERDİM.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=c2mxK0HKy_8"]https://www.youtube.com/watch?v=c2mxK0HKy_8[/ame]​

LocalHostum'a kurduğum için malesef demo yok.

Ama ekran görüntülerini bıraktım.

jMTkAu.png

JTnYQg.png

6tCaJy.png

vPU3Ri.png

IaZ8dU.png

İndirmek İçin Tıkla

Virüst Total İçin Tıkla

XEditJR

Yeni üye
16 Mar 2017
29
0
böyle warez yazılımlar yüzünden api keylerinizi direk teslim ediyorsunuz :D hiç güvenmedim güvenmem de ücretli bir yazılımı birisi sizin için neden ücretsiz versin ki bunu neden yapsın :D emin olun kimsenin amacı iyilik değil :D

Hirabey

Yeni üye
7 Şub 2019
19
0
böyle warez yazılımlar yüzünden api keylerinizi direk teslim ediyorsunuz :D hiç güvenmedim güvenmem de ücretli bir yazılımı birisi sizin için neden ücretsiz versin ki bunu neden yapsın :D emin olun kimsenin amacı iyilik değil :D

1. Warez değil. Nulled
Zaten yazılımdan anayan birisi API keylerin çekildiğini anlar + ben de internetten buldum da videosunu hazırladım. Bu kadar emin konuşmayın bence. Az araştırın bence ücretli yazılımları ücretsiz veren bir çok site var.

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
1. Warez değil. Nulled
Zaten yazılımdan anayan birisi API keylerin çekildiğini anlar + ben de internetten buldum da videosunu hazırladım. Bu kadar emin konuşmayın bence. Az araştırın bence ücretli yazılımları ücretsiz veren bir çok site var.

knk aralarında pek fark yok ve yazılımdan anlamayan birisi ne yapacak ? ve internet üzerinden bulduğunu söylüyorsun bence sen emin konuşma :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.