Smm Panelime Api Lazım Nerden Bulabilirim

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Hocam ucuzundan Türkiye tabanlı paneller yok mu? :trl Api lazım :))

Dostum SMM'de İş Yapmak İstiyorsan Panel Şart, Çünki Sen Eğer Apiyi Başkasından Çekersen Kaar Koymak Zorundasın Bu Durumda'da 1,50TL Olan Takipçiye En Az 1,50'da Sen Kaar Koysan 3TL Şimdi Düşün Adam Senin Apiyi Aldığın Yerde 1,50 Alacakken Senden 3'e Alırmı? :) SMM İşi PARA İşi PANEL İŞİ, UCUZLUK İŞİ, REKLAM İŞİ, En Azından Belirli Bir Bütce Ayırmak Zorundasın Diye Düşünüyorum :) Bu Durumuda En İyi Creiz34 Bilir Yanlışım Varsa Düzelt Kanka :)

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Dostum SMM'de İş Yapmak İstiyorsan Panel Şart, Çünki Sen Eğer Apiyi Başkasından Çekersen Kaar Koymak Zorundasın Bu Durumda'da 1,50TL Olan Takipçiye En Az 1,50'da Sen Kaar Koysan 3TL Şimdi Düşün Adam Senin Apiyi Aldığın Yerde 1,50 Alacakken Senden 3'e Alırmı? :) SMM İşi PARA İşi PANEL İŞİ, UCUZLUK İŞİ, REKLAM İŞİ, En Azından Belirli Bir Bütce Ayırmak Zorundasın Diye Düşünüyorum :) Bu Durumuda En İyi Creiz34 Bilir Yanlışım Varsa Düzelt Kanka :)

Dediklerinin %99 u doğru. Bu işe girecekken bilgin yoksa sermaye dökmen lazım. Veya çakallık yapman lazım :D Her neyse. Şuan açtığım panel 2 günde Alexa sıralamasında 40K ya girdi. Sebebi ne peki;

* Düzenli reklam
* SEO çalışmaları
* Tanıtım yazıları
* Ve en önemlisi müşteri çekme.

Bu işe kabiliyetiniz olmadıktan sonra girsenizde maximum 3 hafta dayanırsınız. Sakın yanlış anlamayın kötü bir şey demiyorum. Gördüklerim, duyduklarımı ve öğrendiklerimi anlatıyorum size. Webmaster forumlarına girip bakarsanız site satışı bölümünde 10 ilandan 5 i SMM panel. Sitelerin hepsi "Yeni Site" kategorisinde satılıyor. Sebebi ise bilgisizlik. :)

'BLACK'

Uzman üye
25 Mar 2018
1,317
2
//İNSTAGRAM
Dediklerinin %99 u doğru. Bu işe girecekken bilgin yoksa sermaye dökmen lazım. Veya çakallık yapman lazım :D Her neyse. Şuan açtığım panel 2 günde Alexa sıralamasında 40K ya girdi. Sebebi ne peki;

* Düzenli reklam
* SEO çalışmaları
* Tanıtım yazıları
* Ve en önemlisi müşteri çekme.

Bu işe kabiliyetiniz olmadıktan sonra girsenizde maximum 3 hafta dayanırsınız. Sakın yanlış anlamayın kötü bir şey demiyorum. Gördüklerim, duyduklarımı ve öğrendiklerimi anlatıyorum size. Webmaster forumlarına girip bakarsanız site satışı bölümünde 10 ilandan 5 i SMM panel. Sitelerin hepsi "Yeni Site" kategorisinde satılıyor. Sebebi ise bilgisizlik. :)

Seo Çalışmaları Konusunda Bilgim Yok, Nasıl Yapılıyor? Şu An Panele Api Vs. Hazırlıyorum. Ve Son Olarak Nerelerde Reklam Yapabilirim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.