Smm panellerin çalışma mantığı nedir?

Chester Hoca

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
876
800
DATA
Ortalama 3 senedir SMM Paneller ile uğraşıyorum. Herhangi bir kodlama yazılıma ihtiyaç duyulmuyor. Büyük webmaster platformlarında Instagram, Twitter vb. user açıcı programlar mevcut. Belli ücrete satın alıp otomatik olarak USER oluşturabiliyorsunuz. User oluşturduktan sonra SMM admin panelinizden upload edip kullanıcılarınıza sunabiliyorsunuz.

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,154
900
Photoshop 🔥
Ne gibi bir açıklama istiyorsun anlamadım.
Instagram bu tarz işler için kullanılması amaçlı bir kod yazmış.
Bunu programcılara sunuyor.
Programcılar bu apiyi kullanarak Instagram'a istek atıyor vs.
Instagram da gelen isteği kontrol edip işleme alıyor.
yani sormak istediğim şu bu adamlar apiyi aldı kendi sitesine bağlayıp servislermi yapıyor ve sipariş gelince direk instagramami gidior bunu pek anlamadım kısaca bu instagramın yazdığı programmıdır nedir kısaca nasıl çalışıyor özet geçermisin

nasıl kullanabilirim mesela onun gibi
benimde smm panelim var ama geliştirmek istiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,758
yani sormak istediğim şu bu adamlar apiyi aldı kendi sitesine bağlayıp servislermi yapıyor ve sipariş gelince direk instagramami gidior bunu pek anlamadım kısaca bu instagramın yazdığı programmıdır nedir kısaca nasıl çalışıyor özet geçermisin
nasıl kullanabilirim mesela onun gibi
benimde smm panelim var ama geliştirmek istiyorum
Gördüğüm kadarıyla sisteme hakim değilsiniz.
Bu yüzden bir Web Master ile anlaşmanızı öneririm.

Ertugrul'

22 Mar 2023
1,154
900
Photoshop 🔥
Gördüğüm kadarıyla sisteme hakim değilsiniz.
Bu yüzden bir Web Master ile anlaşmanızı öneririm.
şöyle söyleyim ben kendi smm panelimi kurdum apide bağladım servislerimide ayarladıma am daha seo ayarlarını yapmadım nasıl çalıştığını öğrenmek istiyorum

Ortalama 3 senedir SMM Paneller ile uğraşıyorum. Herhangi bir kodlama yazılıma ihtiyaç duyulmuyor. Büyük webmaster platformlarında Instagram, Twitter vb. user açıcı programlar mevcut. Belli ücrete satın alıp otomatik olarak USER oluşturabiliyorsunuz. User oluşturduktan sonra SMM admin panelinizden upload edip kullanıcılarınıza sunabiliyorsunuz.
user açıcıyı nereden alabilirim ve nasıl upload edebilirim bunu söyleyebilirmisin acaba

mesela senin dediğin bot takipçi gibi deilmi yani türk aktif takipçiyi nasıl yapıyorlar

Chester Hoca

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
876
800
DATA
user açıcıyı nereden alabilirim ve nasıl upload edebilirim bunu söyleyebilirmisin acaba

mesela senin dediğin bot takipçi gibi deilmi yani türk aktif takipçiyi nasıl yapıyorlar
Türk Aktif Takipçiyi havuz sistemi veya çekilişler ile anlaşarak yapıyorlar. Bir çekiliş sağlayan birisi ile görüşüyorsun ve sipariş geldiğinde kullanıcı adını ona atıyorsun. user açıcıyı ise internette arama yaparak bulabilirsin.

Ertugrul'

22 Mar 2023
1,154
900
Photoshop 🔥
Türk Aktif Takipçiyi havuz sistemi veya çekilişler ile anlaşarak yapıyorlar. Bir çekiliş sağlayan birisi ile görüşüyorsun ve sipariş geldiğinde kullanıcı adını ona atıyorsun. user açıcıyı ise internette arama yaparak bulabilirsin.
hmm peki çekiliş yapan kişi bizden tahmini ne kadar alıyor 1 k takipçi başına

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,330
2,515
Merhaba Değerli Üyemiz, Smm panelleri, takipçi, beğeni vb. hizmetleri sağlamak için kendilerine özel yazılımlar kullanır. Bu yazılımlar, genellikle sosyal medya API'leri ile entegre olarak çalışır. Karşı taraf sizden gelen siparişi alır ve yazılımı sayesinde sosyal medya hesaplarınıza takipçi, beğeni gibi hizmetleri gönderir. Bu hizmetleri verirken, öncelikle sizin belirlediğiniz hedef kitleye uygun hesaplar kullanırlar. Örneğin, bir Instagram hesabına takipçi gönderirken, hedef kitleye uygun hesapları seçerek takipçi sağlarlar. Bu işlem sırasında, karşı tarafın birçok hesaba sahip olması ve bu hesapları yönetebilmesi önemlidir. Ayrıca, sosyal medya platformlarının kurallarını bilmeleri ve takipçi, beğeni vb. hizmetlerini verirken bu kurallara uygun hareket etmeleri gerekmektedir. Unutmayın ki, sosyal medya hesaplarınız için aldığınız takipçi, beğeni gibi hizmetlerin kaliteli ve organik olması, uzun vadede hesabınızın büyümesi ve aktif kalması için önemlidir.

İyi Forumlar

Ertugrul'

22 Mar 2023
1,154
900
Photoshop 🔥
Onu onlarla anlaşman gerekiyor. 20TL örneğin 20 diyor siz onu 35-40TL'den satıyorsunuz.
hmm anladım çok teşekkürler mesela son birşey sorucam smm panellerde türk takipçi 5 tl dior bunlarda aynı sistemmi bu kadar ucuza nasıl yapıyorlarki

Onu onlarla anlaşman gerekiyor. 20TL örneğin 20 diyor siz onu 35-40TL'den satıyorsunuz.
he bide instagram apı sisteminimi kullanmak daha mantıklı dediğin gibi user oluşturucu ve çekiliş yöntemiylemi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.