Sms Bomber (Güncellendi)

SinyorH4CK

Üye
2 Ocak 2020
111
3
NetWork
Geçen hafta güncelleme alan T-bomb eskisine nazaran artık daha hızlı mesaj atıyor.
Güncelleme almadan önce 1 tane atılan mesaj yeni gelen güncelleme ile tek seferde 100'e kadar desteklenmiştir.
attığınız 100 mesajdan en az 70 tanesi mağdura ulaşıyor.
dilediğiniz kadar terminal açarak tek seferde en az 150-200 mesaj bile atabilirsiniz.

KURULUM

Kod:
git clone https://github.com/TheSpeedX/TBomb.git

Kod:
cd TBomb

Kod:
chmod +x TBomb.sh

Kod:
bash TBomb.sh

TERMUX KURULUM

Kod:
pkg install git

Kod:
pkg install python

Kod:
git clone https://github.com/TheSpeedX/TBomb.git

Kod:
cd TBomb

Kod:
chmod +x TBomb.sh

Kod:
./TBomb.sh

canskld

Üye
25 Şub 2019
168
6
none
Kali de denedim çalışmıyor
Artı belki pc de sorun vardır eski versiyonunda termux ile çalışıyordu diye termux ile denedim tekrar çalışmadı

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Çöp konusu ihbarı yapıyorum yetkililere duyurulur.
Litter-Bins-Alphabet-20852.gif

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Forum kurallarına aykırı olan konu veya mesajları ihbar ediniz, açıklama kısmına ihbar sebebini detaylı olarak yazınız. Gereksiz ihbar yapan üyeler hakkında ceza uygulanacaktır.

Bu konu forum kurallarına aykırı olmadığı için yetkilileri meşgul etmek istemedim.

2 Nis 2019
1,653
10
3
Geçmişten...
Forum kurallarına aykırı olan konu veya mesajları ihbar ediniz, açıklama kısmına ihbar sebebini detaylı olarak yazınız. Gereksiz ihbar yapan üyeler hakkında ceza uygulanacaktır.

Bu konu forum kurallarına aykırı olmadığı için yetkilileri meşgul etmek istemedim.

O zaman neden ihbar ediyorsun çöpe alın diyorsun bunun için ihbar butonu var ayriyetten post atmaya gerek yok.

Son düzenleme:

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Hocam anlamıyorsunuz, bundan daha önemli şikayetler olabilir bu şikayetler mesaj yoluyla onların panellerine düşer.
Zaten yetkili birisi varsa forumda gözüne çarpar kaldırmak isterse kaldırır.
Bu sayede onu meşgul etmiş olmam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.