SMS Bomber [ReborN] 3.02B

h4runn

Üye
23 Ocak 2019
61
5
Adana
[GUNCELLENDI YENI SURUMU TERMUXDA GOREBILIRSINIZ]

Reborn SMS Bombası Nedir : Güvenli,Hızlı,Sınırsız ve Gizli SMS Bombası atmanıza yarar. Arkadaşlarınıza şaka vs. yapabilirsiniz.

Nasıl Yüklenir : Google Play'den Termux Uygulamasını İndirin. (Güvenlidir 1M dan fazla indirmesi var.) İndirdiğiniz uygulamaya şunları yazın ;

pkg install git
git clone https://github.com/4nat/Reborn && cd Reborn
chmod +x start.sh
bash start.sh

Moderatör tarafında düzenlendi:

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
kullanıcı adı ve şifre nedir onu yazmamışsın
username :reborn
şifre: 01011
ise olmuyor şifre hata veriyor

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
şifre bu arkadaşlar
Username: reborn
Password: 13579
sonrasında sizden paste here code istiyor o da
üste yazan tr.link code

M24

Yeni üye
8 Haz 2019
2
0
Iosda veya windowsta nasil yapilavagini anlatirmisin simdiden teseekurler...

Hackerdr327

Yeni üye
25 Nis 2020
4
0
Ben yapamadım hata veriyor
Bana screnshoot olarak kodları atarmısınız yada not halinde
Elinize sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.