Sms bomber yapınca polislik olunuyor mu

Hi Handsome

Katılımcı Üye
12 Nis 2022
275
42
Bi tane karaktersizin teki, ben işsizken benden borç istemişti hiç çekinmeden borç verdim ona. Neyse borcunu ödedi sonra ben iş buldum işe girdim maaş alan kadar kredi kartı kullandım. Ondan borç istedim görüldü yapıp engellemiş beni. Fena sinirliyim. Borç vermediği için değil öyle karakter yoksunluğu beni deli etti. Ben işsiz halimle sana borç vermişim, sen çalışıyorsun borç istedim ve engelledin. Sinirimi atmak adına sms bomber yaptım 50 tane gitti. Başıma bişey gelir mi? Davalık da olmak istemiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
874
anka.html
Öncelikle konuya gelecek olursak,
Bugün ben iyi biriysem dışarıda herkes iyi olacak diye bir kaide yok :)
Sen iyiliğinden para vermişsin o ise vermek istememiş galiba çekindiği içinde yüzüne söyleyememiş engellemiş.
Bu tür olayları fazla takma kafaya. Soruna gelecek olursak,
Karşı taraf şikayetçi olunmadığı takdirde birşey olacağını düşünmüyorum.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,322
4,782
Bi tane karaktersizin teki, ben işsizken benden borç istemişti hiç çekinmeden borç verdim ona. Neyse borcunu ödedi sonra ben iş buldum işe girdim maaş alan kadar kredi kartı kullandım. Ondan borç istedim görüldü yapıp engellemiş beni. Fena sinirliyim. Borç vermediği için değil öyle karakter yoksunluğu beni deli etti. Lan ben işsiz halimle sana borç vermişim, sen çalışıyorsun borç istedim ve engelledin. Sinirimi atmak adına sms bomber yaptım 50 tane gitti. Başıma bişey gelir mi? Davalık da olmak istemiyorum.
Arkadaşları düzgün seçmenin önemi diye yorumladım..
Sorunuza gelecek olursak, karşı taraf şikayetçi olursa bir ihtimal var. Ancak kimsenin 50 mesaj için uğraşacağını sanmam.

19 Haz 2023
232
154
Ankara
Hocam sms bomber olayı bence sürekli yapıldığında artık belirli bir boyuta geldiğinde şikayetçi olabilir ama 50 firmaya gidip tek tek uğraşacaklarını sanmıyorum,
Sizlere tavsiyemiz arkadaş ortamınız sizin hayat ortamınız olabilir dikkatli seçmenizde yarar var.

Hi Handsome

Katılımcı Üye
12 Nis 2022
275
42
Öncelikle konuya gelecek olursak,
Bugün ben iyi biriysem dışarıda herkes iyi olacak diye bir kaide yok :)
Sen iyiliğinden para vermişsin o ise vermek istememiş galiba çekindiği içinde yüzüne söyleyememiş engellemiş.
Bu tür olayları fazla takma kafaya. Soruna gelecek olursak,
Karşı taraf şikayetçi olunmadığı takdirde birşey olacağını düşünmüyorum.
Şikayetçi olursa bişey çıkar mı sence? Korkak birisi o. Tahminimce şikayetçi olur gibi geliyor ama

aslan aslan

Basın&Medya Ekibi Asistanı
1 Şub 2023
754
293
Türkiye Cumhuriyeti. 🇹🇷
Bi tane karaktersizin teki, ben işsizken benden borç istemişti hiç çekinmeden borç verdim ona. Neyse borcunu ödedi sonra ben iş buldum işe girdim maaş alan kadar kredi kartı kullandım. Ondan borç istedim görüldü yapıp engellemiş beni. Fena sinirliyim. Borç vermediği için değil öyle karakter yoksunluğu beni deli etti. Lan ben işsiz halimle sana borç vermişim, sen çalışıyorsun borç istedim ve engelledin. Sinirimi atmak adına sms bomber yaptım 50 tane gitti. Başıma bişey gelir mi? Davalık da olmak istemiyorum.
öncelikle başına bişey gelmez ne olacak yani bide böyle tipte insanları bana göre hayatından at gitsin elbet sana bir gün iş düşer.

MR_X

Üye
17 Eyl 2023
76
26
Bi tane karaktersizin teki, ben işsizken benden borç istemişti hiç çekinmeden borç verdim ona. Neyse borcunu ödedi sonra ben iş buldum işe girdim maaş alan kadar kredi kartı kullandım. Ondan borç istedim görüldü yapıp engellemiş beni. Fena sinirliyim. Borç vermediği için değil öyle karakter yoksunluğu beni deli etti. Ben işsiz halimle sana borç vermişim, sen çalışıyorsun borç istedim ve engelledin. Sinirimi atmak adına sms bomber yaptım 50 tane gitti. Başıma bişey gelir mi? Davalık da olmak istemiyorum.
Birşey olacağını sanmıyorum ben sadece bir kişiye 10000 tane attığım oldu .d

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
952
596
Merhaba,
Endişe etmenize gerek yok. Ben sms bomber yapıpda davalık olan birisini henüz görmedim. Ayrıca 50 tane atmışsınız bu yüzden bir şey olacağını sanmıyorum.

İyi forumlar.

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,617
1,199
Anıtkabir
Kimse 100-200 mesaj içib gidip şikayetçi olmaz

16 Eki 2020
114
23
/var/www/html
bir şey olmaz merak etmeyin.

ScopeX

Üye
14 Ağu 2021
146
132
Onun Gözleri..
Sinirle kalkan, zararla oturur. Hiç değmez orta da polislik bir durum olmaz çünkü kişi tarafının bir kanıtı yok senin olduğuna dair.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.