[ Sms Dogrulama Olmadan Gmail Hesabi Acin ][ iTwe4kz ]

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
y4AXr7.png

6nl0g7.png

y4AXr7.png

Merhaba Arkadaslar, Biliyorsunuzki Gmail Hesabi Acarken Telefon Numarasi Ister Ve Sms Koduyla Gmailini Aktiflestirebilirsiniz ve Bu Bazi Zamanlarda Can Sikici Durumlara Yol Acabilir Sahsen Ben Telefon Numaramin Kayitlanmasini Gmailde Istemiyorum. Peki Bu Duruma Cozum Bulmak icin Ne Yapabiliriz ?

y4AXr7.png

Hemen Anlatima Gecelim,

y4AXr7.png

VYgb0r.png

y4AXr7.png

Konumuz Cok Basit Arkaslar Ilk Ve Son Ismimizi Farkli Yapiyoruz Birbirine Benzememesi Gerekiyor Sonra Sifremizi,Dogum Tarihimizi ve Cinsiyetimizi Sectikten Sonra Kurtarma E-Postasi ve Telefon Numarasi Girmeyin Bos Birakin.

y4AXr7.png

r9m74V.png

y4AXr7.png

ve Guvenlik Kodumuzu Girdikten Sonra ileri Diyoruz iste Bukadar.

y4AXr7.png

Onemli:

Bu Sekilde Olmaz ise Hesap Acma Adi icinde Farkli isim Kullanin Isminizle Benzer Olmasin.

y4AXr7.png

Isinize Yaradiysa Emege Saygi Acisindan Tesekkur Butonumuzu Kullanalim,

y4AXr7.png

Saygilar,
iTwe4kz

y4AXr7.png

Son düzenleme:

alemstar

Yeni üye
7 Eyl 2010
23
0
dostum bunu yapmanın yolu elbette o ülkenin yasalarını kullanmak gibi bir işlemle mümkün olabilir ama eğer anroid telefonun varsa işlem için telefonunu onaylamana gerek yok telefon istediği yerde daha sonra butonuna bas ve kurtul benim 10-12 tane gmaili böyle almıştım hala telefon onayı istenmedi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.