[ Snapchat Bildirimsiz Ekran Fotosu Alma Hilesi ][iTwe4kz]

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
R318jR.png

r96pY1.gif

Merhaba Arkadaslar,
Snapchat Kullananlar Bilir.
Anilarini Gonderen Arkadaslarimizin O Anilarini "ScreenShot" Almak isteriz.
Fakat Snapchat Yetkilileride Bunu Dusunmus Olmaliki,
ScreenShot Almak istedigimizde Karsi Tarafa Yani Arkadasimiza Bildirim Gider.
Buda ScreenShot Almak isteyen Kisileri Caydirici Bir Ozelliktir.
Bende Bu Makalemde Size Karsi Tarafa Bildirim Gitmeden Ekran Fotosu Almayi Gosterecegim.

Hemen Anlatima Gecelim:

Konumuz Cok Basit Arkadaslar "Snap" Bildirimimiz Geldi ve "Snapimizi" Actik,
Ama Snap Gonderen Kisiye Tiklamiyoruz.

v4XWbD.jpg

Yukaridaki Resimdeki Gibi Telefonumuzu Ucak Modumuza Aldiktan Sonra,
"Snap" Gonderen Kisiye Tikliyoruz.

1dVOLb.jpg

Ve Resmimiz Acildiktan Sonra "ScreenShot" Yapiyoruz.
Karsi Tarafa Bildirimimiz Gitmiyor.

Emege Saygi Acisindan Tesekkur Butonumuzu Kullanalim,
MJoAQM.gif

qBjO0Z.png

Saygilar,
iTwe4kz

qBjO0Z.png

Son düzenleme:

koi0s

Uzman üye
7 Haz 2016
1,381
0
Deep Web
Hocam eskiden böyleydi fakat düzeltildi diye biliyorum bunu stalkladığım kızın sssini almıştım :D ordan biliyorum :D

mostt4

Katılımcı Üye
18 Eki 2013
615
0
Nereye
Heralde senin dediğin sohbet bölümünde işe yarıyo hikayeler bölümünde arkadaşlarının snapine bakarken işe yaramıyor diye biliyorum ben denedim bende olmadı

ReTiNoid

Üye
27 Ocak 2016
182
0
¿ eyereN
Niye Bu Kadar Ugrasiyim Ki kardeşim? Başka bu telefon alir çekerim çok saçma belki ama bu kadar uğrasâcagima oldumu olmadimi diye suphe edecegime daha iyi bi yöntem :trl yine zehir gibiyim :trl :) :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.