Snapchat Kimseye görünmeden girip çıkma

Rime2

Yeni üye
21 Haz 2022
37
4
Arkadaşlar merhabalar öncelikle snapchat hakkında şunu sormak istiyorum şimdi benim bu platforma girmem lazım ama yakın çevredeki kişilerin beni bulup eklememeleri lazım rehber izin veri fln onları kapatsam yakın çevrem beni ekleyerek bilir mi? Bide kullandıkdan sonra hesabı silebilirmiyim ? Şimdiden Teşekkür ederim.

Çözüm
Merhabalar,
Modlu snapchat uygulamalarını kullanabilirsin fakat güvenilirliği tartışılır, orjinal uygulamanın yetkilerini reddederek gir ve hesap oluştur böylece rehber için onay gelirse reddedersin. Ayrıca hesabını şu linkten silebilirsin. Silme işlemini yaptıktan 30 gün sonra hesabın silinecektir. Son olarak uygulama içerisinde gizlilik ayarlarını kendine göre değiştirerek kendini gizleyebilirsin.

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,195
1,115
JİGK
Merhabalar,
Modlu snapchat uygulamalarını kullanabilirsin fakat güvenilirliği tartışılır, orjinal uygulamanın yetkilerini reddederek gir ve hesap oluştur böylece rehber için onay gelirse reddedersin. Ayrıca hesabını şu linkten silebilirsin. Silme işlemini yaptıktan 30 gün sonra hesabın silinecektir. Son olarak uygulama içerisinde gizlilik ayarlarını kendine göre değiştirerek kendini gizleyebilirsin.

Çözüm

Rime2

Yeni üye
21 Haz 2022
37
4
Merhabalar,
Teşkkür ederim denicem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.