Snapchat Yakalanmadan hikayeleri görmek

berkay67

Yeni üye
11 Eki 2009
10
0
Snapchat Yakalanmadan hikayeleri görmek ve screenshot almak

arkadaşlar bugün bulduğum bir snapchat bugudur bu,
mesela kız arkadaşınızın hikayesini görmek yada ekran görüntüsü almak istiyorsanız.
normalde hikayesine bakınca ona bildirim gidiyor.
biz bu bildirimin gitmemesini sağlayabiliriz :)

1) Snapchat hikayeler kısmına girin, ama hiçbir hikayeye tıklamayın hikayeler yüklenecektir.
2) hikayeler yüklenince hücresel verinizi, internetinizi kapatın. hikayeyi izleyebilir yada screenshot alabilirsiniz
3) snapchati kapatın
4) internetinizi açabilirsiniz ancak snapchate girdiğiniz anda bildirim gidecektir. snapchata girmediğiniz süre boyunca izlediğinizi bilmeyecek kurban.
5) Zaten 24 saat geçtiğinde snap otomatikmen silindiği için izlediğimizi asla anlamayacak

Son düzenleme:

RedHackNes

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
3,344
15
Nereye...
3) internetinizi açabilirsiniz ancak snapchate girdiğiniz anda bildirim gidecektir. snapchata girmediğiniz süre boyunca izlediğinizi bilmeyecek kurban.
Aklıma birşey takıldı mesela birisi şimdi bir snap attı, hikayeleri indirdim, internetimi kapattım ve izledim.
Snape girene kadar izlediğim gözükmeyecek doğru mu ?
Zaten 24 saat geçtiğinde snap otomatikmen silindiği için izlediğimizi asla anlamayacak :)
Çok dahice.

M3R

Üye
25 Mar 2016
122
0
İstanbul
bu kadar telaşa gerek yok o kadar beklemeyede gerek yok 2 3 ay önce vardı bı program hıcbısekılde bıldırım gıtmıyodu bulursam atarım buraya

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.