SoftEther VPN Client (sağlam,reklam yok,serial yok)

the67

Katılımcı Üye
17 Eki 2007
298
0
Gizliliği önemli bulduğum için herzaman Vpn kullanıyorum,lakin internette nekadar bu tür program varsa denedim siteleri açmaz,seriali bozulur vs.randıman alamadım,bir süredir Zenmate kullanıyorum oda son zamanlarda su koyverdi,şimdi SoftEther VPN Client adlı bir Japon Üniversitesinin geliştirdiği ücretsiz,reklamsız vpn hizmetini kullanıyorum,doğrusu ben memnun kaldım hiçbir sorun çıkartmıyor,sizlerede bildirmek istedim,Caps koymadım verdiğim linklerde kurulumu,kullanımı açıklanmış,,gülegüle kullanın.:RpS_thumbsup:

Kurulum ve kullanımı gösteren sayfa linki:
Connect to VPN Gate by Using SoftEther VPN (SSL-VPN)

indirme linki,windovs logosu olan adresi tıkla direk inecek:
Download VPN Gate Client

the67

Katılımcı Üye
17 Eki 2007
298
0
Bilmiyorum sizin için nekadar önemli bir konu ama gerçekten en rahat kullandığım VPN tavsiye ediyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.