Sohbet sitesine nasıl saldırı düzenlerim

Oxidoxi

Yeni üye
29 Mar 2020
18
0
Selamlar arkadaşlar aranızda yeniyim daha önceden takipçinizdim üye olmak bugüne nasipmiş.Neyse yardım istediğim konuya geçeyim bir sohbet sitesine saldırı düzenleyeceğim bana bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mıdır? Saldırı yapmamın sebebi bir daha kimsenin annesine sövmemesi için sitesindeki kullanıcıları oradan kopartmak.Vpn kullanıyorum banlandığım için giriş yapamıyorum sizlerden yardım bekliyorum teşekkür ederim

Oxidoxi

Yeni üye
29 Mar 2020
18
0
Site ddos korumalı ama bazı insanlar site paneline girip flood ile siteyi kitleyebiliyor ver tüm kullanıcıları düşürüyor

+ güncel

Moderatör tarafında düzenlendi:

boldof

Kıdemli Üye
12 Nis 2014
2,190
1
-
Öncellikler Merhabalar

Siteye birden çok türlü saldırı düzenliyebilirsiniz.Amacınız zarar vermek mi olucak yoksa siteye kullanıcıların girişini engellemek mi olucak.

Ddos saldırı yapabilirsiniz bunun için bir çok konu başlığı forumumuzda bulunmaktadır.

Oxidoxi

Yeni üye
29 Mar 2020
18
0
Öncellikler Merhabalar

Siteye birden çok türlü saldırı düzenliyebilirsiniz.Amacınız zarar vermek mi olucak yoksa siteye kullanıcıların girişini engellemek mi olucak.

Ddos saldırı yapabilirsiniz bunun için bir çok konu başlığı forumumuzda bulunmaktadır.

ikiside girişlerini kapatmak istiyorum ve sitesine index basmak istiyorum

Takisik

Kıdemli Üye
28 Haz 2015
2,704
2
taki.php
siteye saldırı yapmak için çok fazla method mecvut index basmak istiyorsunuz ddos saldırısı yapmak istiyorsunuz bunun için öncelikle belirli güvenlik açıklarını taramanız ve tespit etmeniz gerekmektedir forumda biraz araştırma yaparsanız derinlemesine konular bulabilirsiniz ama umarım saldırı yapacağınız platform bir Türk platformu değildir.

ErlikTHT

Katılımcı Üye
15 Eki 2019
272
1
saldırıdan ksatınız nedir bir çok saldırı modeli vardır.

sohbet sitesinde kayıt olmak varsa sql açığını tarayıp sitenin databaseden hesap bilgilerini hatta admin panel ve admin bilgilerini alabilrisniz.
Sonra xss açığı ile kod çalıştırabilirsiniz.
ddos ile çökerte bilirsiniz

dns zehirlenmesi yaparak o siteye giren bilgileri oluşturduğunuz bir fake siteye yönledirerek bilgileri alıp o siteden girip küfür eden kişilerin hesaplarını kaparta bilirsiniz veya banlandıra bilirsiniz.

Oxidoxi

Yeni üye
29 Mar 2020
18
0
saldırıdan ksatınız nedir bir çok saldırı modeli vardır.

sohbet sitesinde kayıt olmak varsa sql açığını tarayıp sitenin databaseden hesap bilgilerini hatta admin panel ve admin bilgilerini alabilrisniz.
Sonra xss açığı ile kod çalıştırabilirsiniz.
ddos ile çökerte bilirsiniz

dns zehirlenmesi yaparak o siteye giren bilgileri oluşturduğunuz bir fake siteye yönledirerek bilgileri alıp o siteden girip küfür eden kişilerin hesaplarını kaparta bilirsiniz veya banlandıra bilirsiniz.

bana bu konuda yardımcı olur musun dediklerini yapmak istiyorum

sabotajtim

Yeni üye
5 Mar 2023
4
3
Selamlar arkadaşlar aranızda yeniyim daha önceden takipçinizdim üye olmak bugüne nasipmiş.Neyse yardım istediğim konuya geçeyim bir sohbet sitesine saldırı düzenleyeceğim bana bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mıdır? Saldırı yapmamın sebebi bir daha kimsenin annesine sövmemesi için sitesindeki kullanıcıları oradan kopartmak.Vpn kullanıyorum banlandığım için giriş yapamıyorum sizlerden yardım bekliyorum teşekkür ederim
O tür sesli sitelerde malesef küfür oluyor bende o tarz sitelere ders vermek istiyorum ahlaksızlık cok oluyor bahsettigin yer nere bilmiyorum ama yapılabilir bana yazabilir misin acaba o siteyi

General xx Hack hk

Katılımcı Üye
13 Ocak 2023
393
2
75
BILMEMKI KONUM.DDD
mirai botnet kur kuramadiysan yardim ede bilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.