Şok Şok Şok!!! Bedava 1024 Mb Host TÜm İmkanlari SaĞlio Hemen Hemen.kaÇirmayin

ali_ytkn_44

Yeni üye
9 Ağu 2007
3
0
Buldum sizlerin de yararlanmanız için yaziim dedim.Host unuzu şu adresten alabilirsiniz.

www.bedava-sitem.com

tesekkur olarak + replerinizi bekliorum. + sitemi ziyaret edin.
Reklama gerek yok !
' Robot Operatör '

Moderatör tarafında düzenlendi:

xx_by_hacker_xx

Yeni üye
9 Ara 2007
2
0
ben

ben bu siteyi daha önceden de biliyordum ama tr.gg olduğu için bahsetmedim bbu alanda bneim adresim www.bilalaga.tr.gg tşk ederim yenede emeğe saygı sonsuz olacaktır

Ataköylü

Yeni üye
8 May 2007
5
0
Hııı Ben bu siteyi biliyom ilk açıldığında farklıydı şimdi biraz daha geliştirmişler ama ben daha iyisini buldum saol yinede paylaşım için ayriyetten bu blog yapmak için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.