Sokak lambalarını hackleme!!!

Rakaya07

Yeni üye
28 Mar 2019
25
0
Konya
Hepinize merhaba gençler uzun zamandır konu açmıyorudum baktım böyle bir konu vardı kapanmış yada silinmiş bulamadım. Ben açayım dedim.
Arkadaşlar forumda işimden dolayı fazla zaman geçiremiyorum eğer kural ihlali ise uyarmanızı isterim. Hadi konuya geçelim;

Öncelikle kendimize şehir merkezinden uzak bir yerde sokak lambası seçiyoruz. Kimse daha ilk denmede yakalanmak istemez yakalınıncada çok bir şey olacacağını sanmam. Yinede siz bilirsiniz;
sokak-lambalari-kontrol-icin-acik-birakilacak-1569276375.jpg

1- İlk olarak lambanın trafosunu buluyoruz. bazı noktalarda insanın rahatlıkla ulaşabileceği yerlerde bazıları yukarılarda.

2 - İçinde yanıp sönen bir ışık var onun sabit kalmasını sağlıyoruz. Sayaç duracaktır.

3- O tuş basılı kaldığı için daha sonra iphone marka bir telefonun bluetooth veya wifisini açıyoruz ve o sayaçtaki rakama çağrı veya sms atıyoruz ve kapanıyor. İphone olmasının sebebi iphone nin sinyal gücü fazla ve wifi ile bluetooth u açınca daha fazla sinyal yayıyor. Bu sayede elektirik kesiliyor
.

Arkaşlar bir teşekkürü maruz görün.:bilgili:bilgili:bilgili

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.