Solidworks 2012 lisans hatası vermeye başladı

annassa

Üye
26 Tem 2010
78
0
Solidworks 2012 kullanıyorum. Bir sıkıntı olmadan programı kurmuş ve kullanıyordum. Geçen gece aptal bilgisayarım kendisini güncellemiş (Win 10). Güncellemeden sonra solidworks programının lisansı kalkmış. Programı kaldırıp tekrar kurdum ama crack işe yaramadı. Lisans istiyor illa. Lisans kodu falan deneyim dedim. Onu girmeme de izin vermiyor. Mail adresi ile bir dosya gönderecekmiş, o dosyanın içinde olacakmış lisans anahtarı. Crack li kullandığım için tabiki o dosyayı elde edemiyorum. Bitirme tezim üzerinde çalışıyordum. Şimdi bunu yapamazsam tezimi de yapamicam. Yardım edebilecek birileri vardır umarım :(

heroadam

Yeni üye
31 Tem 2016
11
0
Ankara
Solidworks 2012 kullanıyorum. Bir sıkıntı olmadan programı kurmuş ve kullanıyordum. Geçen gece aptal bilgisayarım kendisini güncellemiş (Win 10). Güncellemeden sonra solidworks programının lisansı kalkmış. Programı kaldırıp tekrar kurdum ama crack işe yaramadı. Lisans istiyor illa. Lisans kodu falan deneyim dedim. Onu girmeme de izin vermiyor. Mail adresi ile bir dosya gönderecekmiş, o dosyanın içinde olacakmış lisans anahtarı. Crack li kullandığım için tabiki o dosyayı elde edemiyorum. Bitirme tezim üzerinde çalışıyordum. Şimdi bunu yapamazsam tezimi de yapamicam. Yardım edebilecek birileri vardır umarım :(
Kardeşim solid orjinal miydi ? eğer değilse bir üst sürümlerin seriallerini dene bende de olmuştu bir üst geçmek zorunda kaldım bende sw 12 14 16 var serialleri yazıyor istersen verebilirim.

Son düzenleme:

annassa

Üye
26 Tem 2010
78
0
Kardeşim solid orjinal miydi ? eğer değilse bir üst sürümlerin seriallerini dene bende de olmuştu bir üst geçmek zorunda kaldım bende sw 12 14 16 var serialleri yazıyor istersen verebilirim.

program crackliydi. orjinal değildi. Geç oldu ama sorunu çözdüm dostum. Programı kaldırıp tekrar kurmak gerekiyor yalnız kaldırırken bir yerde seçenekli olarak soruyor, normal kaldırma ya da tüm ayarları silip kaldırma. Tüm ayarları silerek kaldırıp tekrar kurulum + crack yapınca bir sıkıntı çıkmıyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.