Solucan ve Mantar İşiyle Uğraşan Bir Şirkete Kar Ortağı Olun!

hakanweb1907

Yeni üye
13 Şub 2007
30
0
Merhaba arkadaşlar şirket hakkında bilgi vereyim size ve linkimide paylaşayım:
Kayıt Linki: https://goo.gl/jnUw47
Whatsapp Grup Linki: https://chat.whatsapp.com/Gb6jUCSYOlx3dbl9hOF2kI

Arkadaşlar şirketin adı: TOPRAĞIN SESİ TARIM LTD.ŞTİ.

Şirket şu an mantar, mantar kompostu, solucan, solucan gübresi ve solucan yağı üretip pazarlamaktadır. Bu sayede kârının %50sini üyeleriyle paylaşmaktadır. Şirket yeni olduğu için şu anlık kâr oranları düşük kalıyor lakin şirketin hedefi bir sene içerisinde solucan başı aylık kazancı 80 kuruşa çıkarmaktır. Tabi ki bu da çok güzel bir miktar oluyor çünkü siz ömür boyu bu kazancı alacaksınız. Şu an şirketin 2 milyon liraya ihtiyacı var bu sayede Diyarbakır da inşa edeceği mantar kompost fabrikası tamamlanacak ve kazanç oranları da artacaktır. Şu an solucan fiyatı 1 lira, herkese önerim şu an alıp faydalanmasıdır. Ağustos ayı sonunda solucan al-sat açılacak, o vakit şirket bir daha solucan satmayacak solucan almak isteyen olursa solucanı olan üyelerden alabilecekler böyle oluncada solucan fiyatlarıda oldukça artmış olacak. 1 lira kampanyası bittikten sonra solucan fiyatı 2 liraya yükselecek.

NOT: Ağustos ayı sonunda solucan al-sat açılacağından şu an 1 liraya alacağınız solucanı ağustos ayı sonunda 2 liraya satıp paranızı ikiye katlayabilirsiniz. Tabi bu işlemi yaparsanız sistemden ayrılır ve aylık kazançtan mahrum olursunuz.

Ayrıca whatsapp grubuna gelen arkadaşlara şirket evraklarınıda paylaşacağım, arzu eden arkadaşlar sorgulatabilirler.

Kayıt Linki: https://goo.gl/jnUw47
Whatsapp Grup Linki: https://chat.whatsapp.com/Gb6jUCSYOlx3dbl9hOF2kI

rest00

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
374
0
Siteye yatırım yaptınmı bilmiyorum site yatırdığın paranın %3 ünü veriyor. 40 bin lira yatır 1200 tl alıyorsun aylık bu parayı riske atmaya değer mi sizce? DİKKATLİ OLUN

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Daha geçen gün haberlerde duydum. Sanal ineklerin sahibi siteyi kapatıp paraları alıp kaçmış. Mağdurlar facebookta bunu tartışırken adamın biri de solucanları mantarları ortaya atmış. Yani ineklerle az dolandırıldınız biraz da gelin solucanla dolandırılın gibi bi şe.

Arkadaşlar yattığınız yerden para kazanamazsınız, yok öyle bi dünya...

AccoStolen

Uzman üye
25 Ara 2015
1,952
1
Russia
Daha geçen gün haberlerde duydum. Sanal ineklerin sahibi siteyi kapatıp paraları alıp kaçmış. Mağdurlar facebookta bunu tartışırken adamın biri de solucanları mantarları ortaya atmış. Yani ineklerle az dolandırıldınız biraz da gelin solucanla dolandırılın gibi bi şe.

Haklı :)

hakanweb1907

Yeni üye
13 Şub 2007
30
0
Siteye yatırım yaptınmı bilmiyorum site yatırdığın paranın %3 ünü veriyor. 40 bin lira yatır 1200 tl alıyorsun aylık bu parayı riske atmaya değer mi sizce? DİKKATLİ OLUN

Şirket ticaret yapıyor zaten ve size kar ortalıklığı veriyor bu yüzden kesin kazanç söz konusu değil. Şirket hedefi bir sene içerisinde solucan başı aylık kazancı 80 kuruşa çıkarmak. Yatırımımda var ayrıca açıldığından beri içerisindeyim. 200 kişiden fazla ekibim var, burada da arkadaşlara önermek istedim. Arzu eden arkadaşlar tesisleri veya şirket ofisini ziyaret edebilirler...

hakanweb1907

Yeni üye
13 Şub 2007
30
0

Evet, bu haber kanald de çıktı. Ütopya dolandırıcılığı hakkında haber yapılırken, şirket avukatları kanald hakkında yasal yollara başvuru yaptı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.