Son Dakika Galatasaray Eğer Isınmada Atatürk Pankart Açılmasına İzi̇n Verilmez İse Maça Çıkmayacak

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
Galatasaray yaptığı açıklamada eğer atatürk pankartı açılmazsa sahaya cikmicagiz dedi

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
877
Koskoca 2 spor kulübü yabancı bir ülkede maç düzenleyecek ve bu gibi sorun oluşabileceğini tahmin edemeyecek öyle mi? :D bunlar gündemi değiştirmek için bilerek yapılıyor....
sanki Arapların böyle bir terbiyesizlik yapacağını bilmiyorlardı.

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
Koskoca 2 spor kulübü yabancı bir ülkede maç düzenleyecek ve bu gibi sorun oluşabileceğini tahmin edemeyecek öyle mi? :D bunlar gündemi değiştirmek için bilerek yapılıyor....
sanki Arapların böyle bir terbiyesizlik yapacağını bilmiyorlardı.
Biliyorlardı hattâ idda vardı araplar şey demiş maç öncesi bizim marşımız olucak diye idda var

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
877
Biliyorlardı hattâ idda vardı araplar şey demiş maç öncesi bizim marşımız olucak diye idda var
Şimdi baktım haberlere eğer bunu sosyal medyadan duyduysan yalan olabilme ihtimali var.
az önce 2-3 haberi sadece okuyarak yalan haber olduğuna kanaat getirdim riyad'daki statyum diye afrikadaki eski bir statı paylaşmışlar karalama çalışması yapıyorlar..
dediğin iddiayıda birazdan araştırım.

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
Şimdi baktım haberlere eğer bunu sosyal medyadan duyduysan yalan olabilme ihtimali var.
az önce 2-3 haberi sadece okuyarak yalan haber olduğuna kanaat getirdim riyad'daki statyum diye afrikadaki eski bir statı paylaşmışlar karalama çalışması yapıyorlar..
dediğin iddiayıda birazdan araştırım.
Güvenilir bir youtube kanal söyledi o iddiayı

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
877
Güvenilir bir youtube kanal söyledi o iddiayı
Baktım iletişim başkanlığıda bu iddiaları yalanlıyor maç başlayınca anlarız.
işin komik yanı herkes ortaya bir idda atmış ama kaynak belirtmemiş insanlarda her iddia doğru gibi tepki vermiş ilginç bir yaşıma daha girdim.

crax6

Üye
8 Ara 2022
86
21
Dünya
Şuna bak ya araplar zaten her zaman aynı şekilde davranıyorlarda bizimkiler sırf 3-5 m para alacaz diye en önemli derbiyi oraya götürürse
sonuçların böyle olacağı ortada.
Adamlar takımlara veya kişilere değil milli değerlerimizin başında gelen ATATÜRK ve İSTİKLAR MARŞI'na bile saygısızlık hakkını kendinde buluyorsa birazda kendimizi sorgulamamız lazım ...

REZİLLİK !

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
877
Şuna bak ya araplar zaten her zaman aynı şekilde davranıyorlarda bizimkiler sırf 3-5 m para alacaz diye en önemli derbiyi oraya götürürse
sonuçların böyle olacağı ortada.
Adamlar takımlara veya kişilere değil milli değerlerimizin başında gelen ATATÜRK ve İSTİKLAR MARŞI'na bile saygısızlık hakkını kendinde buluyorsa birazda kendimizi sorgulamamız lazım ...

REZİLLİK !
Öyle birşeyin olacağını sanmıyorum yukarıda da belirttim herkes yumurta yumurtlar gibi ortaya birşey atmış ama kaynak nedir belirtmemiş işin içerisine siyasi partilerin ve dezenformasyon trollerininde girdiğini hesaplarsak haberlerin büyük çoğunluğu sahte olma ihtimali var.

@Kruvazör @Maveraün Nehr kulüp için bir haber daha :)

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
877
40 milyon doları vereceksek TL yapıp verelim baktıkça kudursun ATATÜRk düşmanı arap bedevileri
Araplar'ın böyle bir iddiası yok sözleşmeler aylar öncesinden TFF ve ilgili spor kulüplerinde imzalanmış bütün şartlarda konuşmuşlar son dakika birileri bu iddiaları ortaya atmış resmi hiçbir şey yok bunu ortaya kim attıysa 40 milyonu bir zahmet ödesin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.