soru ben bu siteyi hackledimmi

Redlion2

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
526
0
arkadaşlar aklıma bi soru takıldı index basamadım siteye ama böyle bişey yaptım siteyi hacklemiş sayılırmıyım

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
Sen bu siteyi deface ettin yani zarara uğrattın bozguna uğrattın gibi bir anlamı var
yani mesaj bırakıp geçtin ama buda firma için büyük prestij kaybına sebep olur

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Bu siteye ben girdim hatta SQL injection ile.Neyse baktım herkes girmiş dedim boşver gitsin dün 50 site buldum 20 si Hacklenmis geri kalan 20 tanesi çöp 10 tanesinin açığı kullanılıyor 1.tanesinin paneli var oda yanlış gösterdi.:trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.