(Soru) En Kolay Şekilde DDOS Attack Programı?

qamill

Yeni üye
11 Ara 2010
48
0
Merhaba arkadaşlar ben bu foruma 2010'dan beri kayıtlıyım fakat hiç derin bir araştırma yapmamıştım herneyse konuya gelmek gerekirse en kolay şekilde DDOS Attack program arıyorum programın o kadar etkili olması gerekimyor 1-2 saniyelik internet kaybı olsun karşıda beni genede tutar böyle önerebiliceğiniz bir program varsa yorumlarda belirtirmisiniz? , şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar..​

kl3y

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
664
2
Küre-i Arz
hoic,loic gibi programlarla yapabilrsinz fakat bu internetini yavaşlatır böylece siteye girmez ve de sana çökmüş görüntüsü verir diyenleri kafana takma ddos atmak istiyorsan tek pc üzerinden değil 4-5 pc üzerinden yaparsan bu programlarla daha çok işe yarayabilir fakat istersen ücretsiz vds alıp da atabilirsin 3-4 pc ile ki bu yöntem hoic,loic den daha etkilidir fakat tabiki botnet e de yönelebilirsin ddos istiyorsan en iyisi bence botnet 3-4 pc ile

qamill

Yeni üye
11 Ara 2010
48
0
Fakat ben DDOS'u Site üzerine değil kişilerinin modeminin İP'si üzerine atmak istiyorum bu programlar onlarıda destekliyorlarmı? öncelikli olarak HOİC dediğiniz program?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.