Soru ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dr_uglybull

Katılımcı Üye
1 Tem 2007
315
6
istanbul
Arkadaşlar birinci sorum:

net share hacker=c:\ /unlimited /remark:"istediginizi yazın"

komutunu notepadlayıp .bat uzantılı kaydedikten sonra rarlayıp karşı pc ye atarsak karşı taraf da bunu kabul edip açtığı takdirde makinayı uzaktan erişime açmamızın olasılığı nedir? (Essential net tool veya donatılardan uzaktan erişim vasıtasıyla) Bunlar dışında daha etkin bir program önerisi olan varsa yazabilir.

İkinci sorum: [img=http://img14.imageshack.us/img14/9836/adszkxj.jpg]
Resimdeki hatanın sebebi benden mi kaynaklanıyor yoksa karşı makinadan mı bir fikri olan varsa lütfen paylaşabilir mi?

Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:

vuzuiluz

Uzman üye
19 Ağu 2008
1,190
0
İstanbul/Çağlayan
1.si Eğer XP ise %100, IP ile girersin Yerel Diskine Ordan Sonrası Kolay,

Ama Vista Veya Windows 7 İse Çalışmaz, Çünkü Onların Bütünleşik Gelişmiş Firewalları Var

2..si Hayır, Karşı PC dendir, Paylaşıma AÇık Olan Bir PC de dene O zaman Hata Verirse Sölersin

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
birinci sorunda sadece dosyaları paylaşıma açarsın am bu bilgisayara %100 bağlanabileceğin anlamına gelmiyor....
2.sorunda ise senden kaynaklı bişey değilll karşı pcnin güvenlik duvarı buna engel olabilir...

dr_uglybull

Katılımcı Üye
1 Tem 2007
315
6
istanbul
1.si Eğer XP ise %100, IP ile girersin Yerel Diskine Ordan Sonrası Kolay,

Ama Vista Veya Windows 7 İse Çalışmaz, Çünkü Onların Bütünleşik Gelişmiş Firewalları Var

2..si Hayır, Karşı PC dendir, Paylaşıma AÇık Olan Bir PC de dene O zaman Hata Verirse Sölersin

yok xp kullanıyorum.Kardeş bir kaç tane denedim ip çalma programıyla (Commwiev , cmd üzerinden netstat -an hatta bireysel istekle bile ip aldım :D) ip de yanılma şansım yok anlayacağın ama yok denediğim birkaç makinada sonuç alamadım :SSS

Önereceğin başka program?*

dr_uglybull

Katılımcı Üye
1 Tem 2007
315
6
istanbul
birinci sorunda sadece dosyaları paylaşıma açarsın am bu bilgisayara %100 bağlanabileceğin anlamına gelmiyor....
2.sorunda ise senden kaynaklı bişey değilll karşı pcnin güvenlik duvarı buna engel olabilir...

kardeş dosyalara girmek bile benim için büyük bir nimet :D:D gerisini hallerim zaten ...
Başka program önerisi var mı?

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
Programı burdan indirebilirsiniz
Remote-Anything - Free software downloads and software reviews - CNET Download.com
Remote Anything 5.7.5 ile Uzak Masaüstü Bağlantısı.
Kurulum gerektirmeyen program...(535 Kb)
Hedef bilgisayar slave.exe dosyasını çalıştırıp programın bağlantıları kabul etmesini sağlamalı.

Master.exe programını çalıştırıp resim 1 deki anlatım ile karşı bilgisayara uzak masaüstü bağlantısı sağlayabilirsiniz.

Resim 1...

Resim 2...

Bağlantı yapılacak bilgisayar slave.exe dosyasını çalıştırıp, resimde görüldüğü gibi bağlantıları kabul etmeli.

Resim 3...

Resimdeki pencere ile Kendi bilgisayarınız ile hedef bilgisayar arasında dosya transferi yapabilirsiniz.

dr_uglybull

Katılımcı Üye
1 Tem 2007
315
6
istanbul
yavuzonder_135 kardeşim alıntı yapacaktım uzun biraz. Amacımız adamın ruhunun bile duymaması.Pcye sızacaz sen kalkmış adam da bağlantıyı kabul etsin diyorsun :D:D Allah iyiliğini versin programa lafım yok belki birilerinin işine yarayabilir sağol tabi ki de ...Essential tools dışında bir yöntem CMD üzerinden falan yapamaz mıyız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.