sorun bendemi ?

ETHEMBEY

Üye
11 Ağu 2018
62
1
bruksel
Kac yildir gece gunduz sanaldayim arastirioyrum ama hala bi sonuc yok sorun bendeli anlamadim tavsiyeleriniz nelerdir

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
neyi araştırıyorsun ? amacın site hacklemek mi ?

sorun sende olabilir,mesela ben kaç yıldır sanalda takılıyorum,insanlarla konuşmaktan araştıracak zaman bulamıyorum.iyi odaklanmalısın.uğraşman gerek.

ETHEMBEY

Üye
11 Ağu 2018
62
1
bruksel
hakli olabilirsiniz hocam neyi arastiriyorum site aciklarini kali linux guvenlik ip ile ilgili cogu sey ama bunlarla biseyler yapamiyorum

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
1
8
Pandora
Bir amaç belirle öyle araştırma yap. Senin şuanda yaptığın sadece bakmak ama hedefin belli olsun.Hedefine göre basamak basamak araştırma yapmak gerek.

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
hakli olabilirsiniz hocam neyi arastiriyorum site aciklarini kali linux guvenlik ip ile ilgili cogu sey ama bunlarla biseyler yapamiyorum

hepsini aynı anda öğrenmeye çalışma,örneğin ilk sql açığı öğren,mantığını öğren,nasıl yararlanılıp site hacklenir onu öğren.Sonra diğer açıkları öğren,brute force vs. öğren.bir şeyi tam öğrenmeden diğerine geçme.

ByTiers

Üye
15 Mar 2017
221
0
dostum hemen hemen bizde senin gibi sorunlarla karşılaştık sana tavsiyem program kodlama kitablarını alabilrsin onlarla zaten kendin bile üretebilirsin.

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92
Bilgi Ediniyorsan Bunun Sonu Yoktur . Alanını Değiştir Derim Direk Kaliye Dalma Bu Seni Yorar. Önce Öğren Network Alanı Önerimdir.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.