sosyal medya hack olaylarına girmek istiyorum

Çözüm
Merhaba,

Forumumuzda bulunan sosyal medya bölümünde binlerce konu mevcut. Gerekli tüm bilgileri ve araçları araştırarak bulabilirsiniz. Ayrıca Türk hesapları çalmak ve zarar vermek hukuki olarak siber suç sayılmaktadır. Dikkatinizde olsun.

İyi Forumlar.

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,238
7,701
Merhaba,

Forumumuzda bulunan sosyal medya bölümünde binlerce konu mevcut. Gerekli tüm bilgileri ve araçları araştırarak bulabilirsiniz. Ayrıca Türk hesapları çalmak ve zarar vermek hukuki olarak siber suç sayılmaktadır. Dikkatinizde olsun.

İyi Forumlar.

Çözüm

Burakfix

Üye
28 Mar 2021
159
71
localhost
kali linux un pc ye bir zararı var mı 20000 tl lik bir bilgisayarım var ve tehlikeye atmak istemiyorum
Tehlikeye atacağın bir durum yok Kali Linux sanal makinedir bilgisayarına bi zararı olmaz sadece şöyle bişey var örnek veriyorum 16 gb ram var 4gb linuxa atarsın ram'ı sistemin 4gb ram'ını linux kullanıyor olur onunda sana hiç bir zararı yoktur terminal üzerinden de githubdaki linklerden ilerleyerek tools ve scripleri kullanarak sosyal mühendislik ile istediğin hesaba uğraşabilirsin ama aklında bulunsun bi tuşa basayım şifreler bana geçsin gibi bişey yoktur sen uğraşırsın emek verirsin emeğinin karşılığını alırsın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.