Sosyal Medya Hack (Termux ShellPhish Kurulum) ~By Slayer49

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,401
Black Sheep
Bu fazla yenmez linkten dolayı sonuçta rakamları değişik olan 32894 ve sonunda ngrok.com olan bir siteye inanan fazla kişi olmaz ama yine de yararlı.

RaphaeeeL

Yeni üye
12 Ağu 2018
22
0
Merhabalar Reis ben bi yerde takıldım "bash shellphish.sh" kodundan sonra "01" yani İnstagram'ı seçiyorum fakat aşağıdaki hatayı alıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden Teekkürler. :)

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
Merhabalar Reis ben bi yerde takıldım "bash shellphish.sh" kodundan sonra "01" yani İnstagram'ı seçiyorum fakat aşağıdaki hatayı alıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden Teekkürler. :)

AGA BEN YAPTIM 1 E BASINCA Choosea Port Forwarding Option Diyor bakarmısın ?

Aldığınız hata değil arkadaşlar 01 yapın olmaz ise 02 yapın ve bekleyiniz
HfJMLY.png

29 Eki 2018
77
1
Hocam Eline Saglıkta birseş sorucam bu fake scrıpt kullanıcı adı ve şifre nereye dusuyor termuxa dusuyorsa programı kapatınca gıdıcekmı

Kraltes99

Üye
1 Ocak 2019
84
0
Eline sağlık fakat bir sorunum var 2. Seçeneği seçtiğimde bunu diyor nasıl çözebilirim bu sorunu?
zj4AG6.jpg

memososisi

Yeni üye
29 Tem 2017
3
0
Kardeşim Instagram için insanlar hesap şifrelerini giriyor ama bana gelmiyor sadece ip adresleri geliyor, nereden bulabilirim şifreyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.