Sosyal Medya Hack ☺

antepli27271

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
314
0
Geliyorum
SELMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR [ALEYKÜM SELAM] Arkadaşlar şimdi'ki günümüze bakarsak çoğu kişi hesap çalmak için internette araştırma yapıyor ben yapmadım değilim THT forumuna kayıt oluyorlar hatta ben ilk bunun için kayıt oldum foruma ☺ android üzerinden hesap çalmaya uğraştım zamanında yapmadımmı yaptım tabiki başarılı veya başarız olduk ama bunlar doğrultusunda başka yöntemler araştırıyoruz yani sadece bildiğimiz yöntemlerle yetinmiyoruz.Genel olarak çoğu kişi Telefondan Instagram / Facebook/Twitter kısaca sosyal medya hesaplarını almaya kafasına koymuş simdi gelelim. Nasıl hesap alabiliriz taktik veya senaryo vereyim.Bildiğim yöntemler şunlar telefon üzerinden.

1.ADIM➡FAKE SİCİPRİT KURMA.Etkili yöntemlerden bir tanesidir.

NOT=FAKE SİCİPRİT KURMAYI BİLMEYENLER VARDIR ONLAR
Z-SHADOW SİTESİNDEN HAZIR SİTE ALABİLİR VE BUNU GOOGLE KISALTMA SİTESİNDEN LİNK DEĞIŞTIRME YAPA BİLİR.Veya z-shadow sitesine benzer siteler bulunmakta geniş bir sekilde forumda araştırın bulacaksınız.

Z-shadow=

Z-shadow video=⬇

https://youtu.be/8SpjJFsZpUs

↪NOT=ANLATIM BANA AİT DEĞİLDİR.↩

↪GOOGLE LİNK DEĞIŞTİRME⬇
https://goo.gl/

2.ADIM➡LİNK DEĞİŞTİRME YAPACAĞIZ YUKARIDA LİNK DEĞİŞTİRME SİTESİNE ULAŞABİLİRSİNİZ⬆

3.ADIM➡KISALTILAN LİNK'İ KOPYALADIKTAN SONRA.SIRA GELDİ SOSYAL MÜHENDİSLİK SİMDİ BİR KURBAN SEÇİYORUZ VEYA KURBAN HAZIR BUNA EN ETKİLİ ŞEKİLDE NASIL SOSYAL MÜHENDİSLİK UYGULANIR BUNU DÜŞÜNELİM.

ÖNCELİKLE PROFİL ANALİZİ VEYA KURBAN ANALİZİ YAPALIM FACESİ VARSA FACESİNE GİRELİM BAKALIM MESALA TAM BİR TARAFTARSA ONU TUTTUĞU TAKIM İLE İLGİLİ SOSYAL MÜHENDİSLİK YAPIN.
VEYA KIZIN HESABINI ALMAK İSTİYORSUNUZ ONUN PROFİLİNİ VEYA SEVDİĞİ ŞEYLERİ BİLİYORSANIZ O ŞEKİLDE LİNKİ KOPYALAYIP KENDİSİNİ KANDIRMAYA ÇALIŞIN.
İDDİA OYNUYORSA BANKO İDDİA GURUBUMUZ BULUNMAKTA BEKLERİZ DEYİN LİNKİ ATIN BU TUZAĞA DÜŞECEK ÇOK KİŞİ VAR.
GURUPLARDA ÜCRETSİZ 3GB İNTERNET YAPIYORUM DİYE PAYLAŞIM YAPIN SİZ MSJ ATMADAN ONLAR ATAR.
SİZDE BU ARADA 2 VEYA 3 TANE FAKE KONUŞMA HAZIRLAYIN FACEDEN VEYA INSTAGRAMDAN BUNLAR KANIT OLARAK BUYRUN DEYİN MUTLAKA GİRİŞ YAPACAKTIR.
EN ETKİLİ YÖNTEM SOSYAL MÜHENDİSLİK UYGULADIKÇA KONUŞMALRINIZ DEĞİŞECEK FİKRİNİZ DEĞİŞECEK BUNLARI GENELDE ÇOĞU KİŞİ BİLİYOR BİLMEYENLER VARDIR DİYEREK BELİRTMEK İSTEDİM İYİ FORUMLAR.
HEDEFE GÖRE SOSYAL MÜHENDİSLİK YAPINIZ KIZ HESABIYSA KIZLARA LİNKİ NASIL ATARIM DİYE DÜŞÜNÜN.

NOT=SANALDA EN ETKİLİ SOSYAL MÜHENDİSLİK YAPARKEN ŞUNLARI ELİNİZDE BULUNDURUN RESİM VEYA SAHTE BİR KONUŞMA BUNLARI FAKE HESAP KURARAK YAPA BİLİRSİNİZ.

TEŞEKKÜR EDENLERE DİĞER KONULARIMDA ÖNCÜLÜK YAPILCAKTIR İYİ FORUMLAR.

Son düzenleme:

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,958
5,892
[C*]
Yine de anlatmışsın eline emeğine sağlık.
Emek var bu saatte uğraşmış adam.
Ayrıca bunu yiyen aptallar var hala:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.