Sosyal Medya Hackleme Yöntemleri Nelerdir?

theisyigit

Yeni üye
11 Kas 2022
11
7
Selam doslar kalide bluefors falan kullanıyorum veya link ama zaten insanlar artık linke hiç inanmıyorlar eskisi kadar asla sonuç alamıyorum tavsiye dedciğiniz bir tatik varmı ?

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,492
49
1,050
Arkana bak
Taktik olarak şunu deniyebilirsin (kişiye göre değişir) bu yöntem ile Googleı hacklediler.

Burada fotoğraf ların var veya bilgilerin ifşa olmuş diyebilirsin

Örnek: phishingsiten.com

Hesap içinde bunu deneyebilirsiniz ;

Bu site sana bilmem kaç takipçi veriyor veya izlenme vs.

Böyle sosyal mühendislik yapabilirsin.

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,059
79
884
lihtgTHT.php
Phishing yöntemleri bitmez çeşitli yöntemlerle yutturabilirsin, url mask yapmayı öğrenebilirsin bilmiyorsan ben masklı url'ye inanmayan sıradan insana pek rastlamadım

silentman0142

Katılımcı Üye
29 Nis 2023
326
8
56
bir anket düzenleyebilirsiniz anket sonuna doğru bilgiler isteyebilirsiniz (para kazandırıyoruz diyerek).
veyahut hesap bilgilerinizi onaylayın şüpheli giriş saptandı gibisinden mail atabilirsiniz ve kendi phishing login sitenize yönlendirebillirsiniz.
eğer ki hesabın mailine erişiminiz yoksa dm üzerinden bir mesaj atarak mail adresinize ulaşamadık diyip mesaj gönderebilirsiniz . aklıma gelenler bunlar

Senior Beyaz

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
474
9
136
root@beyaz:
Merhabalar,

Fake Login scriptleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Tabiki bunun için birazcık da sosyal mühendislik devreye giriyor. RAT veya Keylogger tarzı virüsler ile de bunu başarabilirsiniz fakat ilk söylediğim yönteme nazaran daha uğraştırıcı olacaktır.

İyi Forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.