sosyal medya hesabı çalma

korryco

Yeni üye
30 Ara 2009
14
0
Selamun aleykum.

Birinin instagram hesabı çalınmak istense sosyal mühendislik, phishing, script, panel gibi şeylerle çalınabiliyor bildiğim kadarıyla.

Bi de brute force ve wordlist var. Bu wordlisti benim aklım almıyo. yani orda rastgele en çok kullanılan şifreler vs var. Tutması çok az ihtimal gibi geliyo(belki zaten öyledir :) cahilim) Brute force desen 10 yılda bulur ancak.

Bu ayyıldız tim falan nasıl 20 karakterli bakan şifrelerini bulabiliyor. Phishing yapçak halleri yok.

Sorum şu gerçekten para harcanıp eğitim alınsa herhangi birinin hesabı hacklenebilir mi ? Şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
1
117
Cevap: sosyal medya hesabı çalma hakkında soru

kardeşim benim numara bul +1 den numara bas önce instagram hesaplarını sonra numaralarını çal çatapat gibi oyna özel ders gerekmez sosyal mühendislik ve kabiliyet önemlidir :)

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
Cevap: sosyal medya hesabı çalma hakkında soru

En kolayı sosyal mhndsilik dir.

Brut force yapacaksan kişi hakkında bilgin olmalı misal pw yi ne yapabilir tahmin yürütüp öyle bişiyler yapman lazım.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Sosyal medya çalmanın eğitimi olmaz herşey kandırmakta biter dediğin şey doğru worldlist hazırlarken kişi hakkında bilgin olmalıki bulsun diğer türlü ölene kadar anca bulur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.