Sosyal Medya Hesap Çalma (HİP V3) ~ By Slayer49

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
eline sağlık yeni sürümden haberdar olabilirmiyim
online bildiri atıyor ve güncelleme olduğunda programa erişim tamamen kesiliyor yeni sürüm geldiğinde haberdar olacaksınız rahatlıkla :)
program durdurdu hatası veriyor kullanici ismiyle sifreyi yazdigimda eski surum calisiyodu bende nasil cozebilirim hocam
telefon markanız nedir ?
Nasil yapiliyor??????
Mesala instagramm
Sosyal Mühendislik ile çalışmaktadır program yani sm yaparak alabilirsiniz

EppekAdam

Üye
3 Tem 2016
140
0
Ankara
Dostum harika bir program yapmışsın ancak programa herkes aynı profile girdiğinden kimin ne çaldığı ne yazdığı hepsi herkesde gözüküyor ben çalsam adamın teki pusuda bekliyor panelden tak o aldi ne kazandık ? Yinede eline sağlık

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
Dostum harika bir program yapmışsın ancak programa herkes aynı profile girdiğinden kimin ne çaldığı ne yazdığı hepsi herkesde gözüküyor ben çalsam adamın teki pusuda bekliyor panelden tak o aldi ne kazandık ? Yinede eline sağlık

Bunun önlemi var kardeşim VİP üyelik satın almakta :) VİP üyelik satın alarak kişileştirme yapabilirsin haklısın program 500 aşkı kullanıcısı mevcut ama vip üyelik satın alarak kişileştirme yapabilirsin ve vip üyelere özel Spotify premium hesaplar vs... Bazı eklentirde mevcut hesaplar Slayer49 tarafından eklenmektedir.

mustafam18

Yeni üye
18 Şub 2011
11
0
adıyaman
kardeşim hesabıma 10k yapmam lazım mavi tik getirtecem o yüzden bana yardımcı olabilecek biri varsa hesabımın kullanıcı adı hasanmnt02 şimdiden teşekürler kardeşlerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.