Sosyal Medya Hesap Kapatma

th3.prdx911

Yeni üye
11 Kas 2022
8
1
Zamanında açıp kapatamadığımız ya da askıya alınan hesapları nasıl kapatabiliriz?

İnstagram
Twitter
Facebook
vb.

ve bunun için hangi linux dağıtımını kullanmak gerekir?

Enistein

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,229
35
1,248
Amsterdam
merhaba dostum bende yeni ögrendim sana nasıl yapılır anlatıyım öncelikle vpn kulanman lazım vpn olarak windscribe öneririm googleden indirebilirsin kurduktan sonra vpn ile fransaya baglanıyorsun ardından bu linke gidiyorsun - sana secenekler sunacaklar butun secekler onaylaman daha iyi olur ardından tekrar secenler sunacaklar 4 tane bastan ilk uçune evet evet evet diyorsun sonuncuya hayır ve sonra gmail hesabını girmeni isdeyevekler gmail hesabını yazıyorsun gercek gmail hesabını yaz ardından kapatmak isdedigin hesabı url li bir şekide yazıyorsun ve insdagram sikayetini onaylamasını bekleyecen genelde onayalıyolar onaylandıgında saten gmail hesabına onaylandı diye mesaij geliyor eger onaylanmadı derse yani red gelirse bu linke git ordan yapabilisin birseyler - bu methodu normallde parayla veriyorlar ben bedavaya aldım o yuzden para verme sende bil
Herhangi bir gmail, instagram, vb. sosyal medya hesap bilgilerinizi isteyen websitelere itibar etmeyiniz.

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,610
3
426
KATO DAĞI
Merhabalar değerli üye.

ŞİFRESİ UNUTULAN ESKİ INSTAGRAM HESABI NASIL KAPATILIR?

Yeni bir hesap açarak ya da Instagram Yardım Merkezi yolu ile yapılmaktadır. Açılan yeni hesaptan şifresini unutmuş olduğunuz hesabınızı eski hesabınız olduğunu belirterek şikâyet ederek hesap kapatma sağlanabilmektedir. Ya da Instagram Yardım Merkezi yolu ile taklit hesabı şikâyet et başlığı altında şikâyet oluşturup hesap kapatma sağlanabilmektedir. Fakat bu hemen sonuç alacağınız bir çözüm değildir. Instagram gerekli değerlendirmeler yaptıktan sonra hesabınızın kapanıp kapanmamasına karar vermektedir. Şahsın kendisi üzerinden yapılmış şikayetler çoğunlukla kabul edilmektedir. Yalnızca biraz zaman almaktadır. Yeni açılan hesabın belli bir süre kullanımından sonra yapılan şikayetler, şifresi unutulan hesabın kapanmasında daha çabuk sonuç vermektedir.

Kynk:

th3.prdx911

Yeni üye
11 Kas 2022
8
1
Merhabalar değerli üye.

ŞİFRESİ UNUTULAN ESKİ INSTAGRAM HESABI NASIL KAPATILIR?

Yeni bir hesap açarak ya da Instagram Yardım Merkezi yolu ile yapılmaktadır. Açılan yeni hesaptan şifresini unutmuş olduğunuz hesabınızı eski hesabınız olduğunu belirterek şikâyet ederek hesap kapatma sağlanabilmektedir. Ya da Instagram Yardım Merkezi yolu ile taklit hesabı şikâyet et başlığı altında şikâyet oluşturup hesap kapatma sağlanabilmektedir. Fakat bu hemen sonuç alacağınız bir çözüm değildir. Instagram gerekli değerlendirmeler yaptıktan sonra hesabınızın kapanıp kapanmamasına karar vermektedir. Şahsın kendisi üzerinden yapılmış şikayetler çoğunlukla kabul edilmektedir. Yalnızca biraz zaman almaktadır. Yeni açılan hesabın belli bir süre kullanımından sonra yapılan şikayetler, şifresi unutulan hesabın kapanmasında daha çabuk sonuç vermektedir.

Kynk:
mail çok attım bi method varsa güzel olur linux üzerinden.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.