Sosyal Medya İçin Program Geliştirmek İstiyorum Fikir Önerisi Lazım

boldof

Kıdemli Üye
12 Nis 2014
2,190
1
-
Öncellikle Merhabalar,

Arkadaşlar sizlerin fikrini almak istediğim bir kaç konu var,sosyal medya için geniş çaplı bir program yapmak istiyorum ama genel olarak ihtiyac duyulan bir şey yapmak istiyorum.

Daha çok hangi alana yöneliyim orada kararsız kaldım.
İnstagram Hesap Açıcı bir programda olabilir,youtube için bir programda.Yapıcağım program global olucak 4 farklı dilde yayınlayacağım.Sürekli güncelleme getirip aktif tutmayı düşünüyorum ayrıyetten aktif olarak sorunları çözmeye odaklı yapıcam ve ücretsiz yayınlıyacağım.

Konuya bakanlar fikirlerini iletirse çok sevinirim.

İyi Forumlar

Red Hood

Yeni üye
18 May 2020
28
0
instagram hesap açma ile alakalı bir program olabilir. şu sıralar ben de dahil çoğu kişinin instagram hesabı kapatıldı şimdiden kolay gelsin. eğer bu konu hakkında bilgin varsa yardım almayı çok isterim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.