Sosyal Medya Numara Doğrulama Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

certu3

Uzman üye
30 Tem 2017
1,901
0
SMSMOBİLONAY
Merhaba Arkadaşlar

IzpmNd.png

Sizlerin fake numaraya ihtiyacı olduğunu biliyorum. Bunun için çekiliş yapmaya karar verdim.

Konuya yoruma #katılıyorum yazmanız ve beğenmeniz gerekmektedir.

Ve kazanan kişilerin site de bir hesabı olması gerekiyor. Zira hesabınıza ücreti ben yatıracağım. Kazananlara site özelden belirtilecektir.

Toplam da 5 kişiye 15 TL lik numara alma kuponu vereceğim.

Çekilişin Açıklanacağı Tarih : 12.06.2020 ---- 21.00

Sitenin çalışma kontrolü "Atmaca kullanıcı adlı Kulüpler Genel Sorumlusu / Deneyimli Moderatör tarafından yapılmıştır.

Site belli bir kredi ile size istediğiniz platform için fake numara veriyor. Meksika numarasıyla İnstagram doğrulamasında bulundum. 15 sn kadar bir süre de kod tarafıma ulaştı. Çalışmakta. Aldığınız konuma göre fiyatlar değişiyor.

MI9pIA.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.