Sosyal Medya Takipçi?

ıcmılızaY

Katılımcı Üye
28 Tem 2021
426
270
19
Belirsiz!
Merhaba Saygı Deyer Üstlerim Ve Devrelerim. Eskiden Elimde Bi Rus Yazılımcı Dostumun Uyguladığı Kendi Sistemini Bana Öğretmişti, Eskiden Takipçi Atabiliyordum Fakat Şuan Aklıma Hiçbirşey Gelmiyor. Bağsettiğim Arkadaşa Ulaştım Fakat Hiçbirşekilde İşe Yaramadığı Ve Bu Konu Üzerinde Artık İlgilenmediğini Belirtti. Tool, Uygulama, Site V.B Bilgidğiniz Bir Taktik Varmı? Siteler Kapanmamış, Türkiye Tarafından Engellenmiş Ve Bende Buna Göre İşlemlerimi Yaptım Siteleri Kullanabiliyorum Fakat, Az Bile Olsa Tek Seferde Takipçiyi Atabileceğim Bir Sistem Bilen Var İse Yardımcı Olabilirmi?
-
Her Zaman Ben Bilgiler Veriyorum, Birazda Siz Verin😊
-
İYİ FORUMLAR. İYİ NÖBETLER.

ıcmılızaY

Katılımcı Üye
28 Tem 2021
426
270
19
Belirsiz!

G4J00N

Yeni üye
5 Mar 2021
7
5

ıcmılızaY

Katılımcı Üye
28 Tem 2021
426
270
19
Belirsiz!
az bildiğimi nerden çıkardın? boş geliyor demedim ayrıca sadece bir dil olmadığını söyledim sen bizi yanlış anlamaya epey müsaitsin :)
Dostum Belki Kimliğini Açıklayıp Beyaz Şapkalı Hacker Olduğunu Belirtirsen Dünya Sıralamasında İlk 1-9 Arası Girecek Kadar Bilgili, Uyanık Ve Hızlı Birisi Olabilirsin, Belkide HTML Kodlarından Birkaçını Biliyorsundur Ve Buradlarda Boş Boş Hacker'im Diye Geziniyorsundur Anlatmak İstediğim Kimse Kimsenin Ne Kişisel Bilgilerini Ne Bildiği Bilgileri Ne De Yaptıkları Veya Yapacaklarını Kimse Kimsenyi Bilemez! Bu Arada Biraz Komik, Kibar VE Naziksin.🙂

kullanici560

Katılımcı Üye
15 Şub 2021
521
244
51.158.147.131
Yaratmak sadece allaha mahsus maalesef ;) hesaplari genellikle saticilar bi bot sayesinde dosyadan ceker ve müşteriye atarlar ancak bu dosyada zaten hazirlamis olduklari hesaplar bulunmaktadır... yani kendi actigin hesapla kendini takip etmekte pek akillica değil ama spambot yapabilirsin onun disinda zahmetli iş (eğer satmayı düşünüyorum diyorsanız)

G4J00N

Yeni üye
5 Mar 2021
7
5
Dostum Belki Kimliğini Açıklayıp Beyaz Şapkalı Hacker Olduğunu Belirtirsen Dünya Sıralamasında İlk 1-9 Arası Girecek Kadar Bilgili, Uyanık Ve Hızlı Birisi Olabilirsin, Belkide HTML Kodlarından Birkaçını Biliyorsundur Ve Buradlarda Boş Boş Hacker'im Diye Geziniyorsundur Anlatmak İstediğim Kimse Kimsenin Ne Kişisel Bilgilerini Ne Bildiği Bilgileri Ne De Yaptıkları Veya Yapacaklarını Kimse Kimsenyi Bilemez! Bu Arada Biraz Komik, Kibar VE Naziksin.🙂
kimse boş boş hacker olduğunu söyleyerek bir şey kazanmaz kendinı kandırır lakin onlardan olmadığımı bilmeni isterim her neyse önemi yok nasıl biri olduğum veya ne işler yaptığımı bilmeseniz de olur ayrıca nazik kelimesi için de teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.