Sosyal medyada çok vakit geçirmek?

kodogrenimgunleri

Yeni üye
22 Ara 2022
13
6
Telefonu günlük kullanım sürem çok fazla şuan, 14-15 Saat telefon kullanmak nedir günlük kullanım süremi maximum 1 saate düşürmek istiyorum öneriniz varmı vaktimi boşa geçirmek istemiyorum ne yapmalıyım.

Çözüm
Kardeşim, kendine değer ver, kişisel bakımını yap, temiz ol, işine odaklan, spor yap çok öneririm yüzmeyi ve koşmayı her gün koş sağlığına dikkat et kendine iyi bak.

kodogrenimgunleri

Yeni üye
22 Ara 2022
13
6
Birden düşmez tabikide 14 saat ise yarın 10 saat bak mesela bu işe yarayacaktır
Teşekkürler cevap için.

Merhaba,

Telefon harici başka yapabileceğiniz aktiviteler bulmanızı öneririm hobiniz varsa onla uğraşabilirsiniz veya kendinize bir hobi bulabilirsiniz.
Koşuya çıkmayı düşünüyorum umarım kurtulurum internet bağımlılığından teşekkürler cevap için.

'GÖKKURT

Junior Hunter
10 Şub 2019
345
223
Tamamen boşluktan :) Yazına dikkatli bakıldığında senin amacın nette uzun kalmak değil boş boş takılmak ... Kendini bir yere ait hissedemiyorsun.. Hayatta amacın yok ... Sadece yaşıyoruz işte daha ölmedik durumundasin ... Tavsiyem bir amaç edinmen tabi bu amaç hayatına değer katmalı ... Öğrenci isen derslerine evli isen ev halkına anlam katmalı ... Nickte koda meraklıyım kokusu var ama oda bu sıralar yok demekki :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.