Sosyal medyada ünlülerin kapanan hesabını nasıl açıyorlar

laz123123

Üye
8 Ocak 2017
140
2
Merhabalar, bu tipler hakkında merak ettiğim bazı şeyler var.

Merak ettiğim hususlar şunlar; nasıl kesin olarak hesabı açabiliyorlar, istedikleri hesaba nasıl mavi tik getirtebiliyorlar ve kendilerine 250k 300k takipçi atıp nasıl bottan hesapları kapatılmıyor ?

Yani acaba İnstagram'ın çalışanlarından işlerini çözen insanlar mı var yoksa bunun yöntemi nedir merak ettim açıkçası.

bilgisi olan ya da araştırmam için kaynak verebilecek dostlarımı yorum bölümüne davet ediyorum.

Merhabalar, bu tipler hakkında merak ettiğim bazı şeyler var.

Merak ettiğim hususlar şunlar; nasıl kesin olarak hesabı açabiliyorlar, istedikleri hesaba nasıl mavi tik getirtebiliyorlar ve kendilerine 250k 300k takipçi atıp nasıl bottan hesapları kapatılmıyor ?

Yani acaba İnstagram'ın çalışanlarından işlerini çözen insanlar mı var yoksa bunun yöntemi nedir merak ettim açıkçası.

bilgisi olan ya da araştırmam için kaynak verebilecek dostlarımı yorum bölümüne davet ediyorum.
Merhaba değerli üye;

Instagramda mavi tik almak için bir yerde haberinizin olması gibi durumlar gerekir. Örnek olarak şarkıcı olabilmek, oyuncu olmak gibi.Herkes mavi tiki alamaz. Bazı ünlülerin mavi tik almaya çalışırken dolandırıldığını belki görmüşsünüzdür. Kapanan hesabı geri açma konusuda taklitten kapansada neredeyse herkes doğru formu kimliği ile gönderirse hesabı açılır.

İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.