Sosyal Müh Kh

9 Ara 2017
99
0
EL - DÜNYA
selamun aleykum . sosyal muhendıslık ıle bır sıkıntım var .. sosyal muhendıslık ıle adamın hesabını ele gecırırken ılla onunla ıletısım yaparakmı ele gecırılır ..

hep bunun yuzunden adamlar benı fark edıyolar bana ınanmıyolar ..yardım edebılecek varsa taktık varsa yardım etsın lutfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Columboo

Yeni üye
9 Ara 2017
12
0
bak sımdı .. ben arkadas oluyorum onunla .. adamla cok ıyı kaynasıyoz sonra fırsat bu fırsat dıyom adama lınk atıyom adam dıyo sen benımı hacklıyon
artık yemıyolar

adamın telefon numarasını alabildiysen çeşitli sitelerden anonim mesaj atabilirsin. numara yurt dışı kayıtlı olduğu için yutturman daha kolay olabilir.

yada fake bir whatsapp açıp kendini instagram takipçi satan biri olarak da tanıtıp yapabilirsin

örnekler uzar gider...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.