Sosyal Mühendislik Domain Hack.

teeambingo

Yeni üye
2 Haz 2019
32
0
Bu yazımda sizlere Domain hack nasıl yapılır anlatıcağım.Yabancı Domain frmalarında
anlatıcaklarımı uygularsanız DH yapma şansınız çok az arkadaşlar onun için TÜRK
frmalarından alınan domainlere gzz atmanızı zneririm.llk aşamada hede aldığınız sitenin
sayibinin Adını ve Soyadını,Cep Telini,Adresini,Yaşını yakınlık kurarak almanız
gerekiyor.lkinci aşamada Firma ile bağlantınız şu şekilde olucak ;
- Yeni müşteri hesabı ( hede aldığınız kişinin bilgilerini birebir kopyası ile )
- Domaine kayıtlı olan Mail adresine yakın birebir kopya mail adresi regliyeceksiniz
- PhotoShop Uzmanı arkadaş bulmak
- Yeni bir hesap Firma Yetkilileri ile Ticket vasıtasıyla anlaşmak için açılıcak
- Domaine kayıtlı Mail adresini kontrol edicekleri için bu adım gerekli
- PS Uzmanı arkadaşı ise hedefnizin bilgilerini aldığımız için PS ile Sahte Nü us Cüzdanı
Düzenlenecek
Yetkili ile Diyolog ;
Domain Sayibi : Merhabalar X bey enti Ciddi sorunum var destek talebime en kısa
zamanda dznmeniz dilegi ile.
Firma Çalışanı : Merhabalar size yardımcı olabilmem için sorunu anlatmanız gereklidir.
Domain Sayibi : Domaimi açtıgım yeni hesabıma aktarmam gerekli çünki giriş bilgilerimi
Not kağıdına kayıt etmiştim ve Notumu kaybettim panelime giriş yapamıyorum
bilgilerimide hatırlamam imkansız.
Firma Çalışanı : Kimlik Bilgilerinizi Firmamıza Faxlamanız gereklidir Anasay adan Fax
adresimizi zgrenip gereken işlemleri yapmanız gereklidir.
Domain Sayibi : Bulunduğum Konum Fax atmama engel llçe ile aramdaki mesa e
neredeyse 100 km Kasabada yaşıyorum Kimlik Bilgilerimi Firmanızın Adresine Mail olarak
atmam icap etmekte.
Firma Çalışanı : Peki E endim Mail geldiginde incelenerek belirttiginiz hesabınıza domain
aktarımı yapılacaktır iyi günler dileriz.
Egerki Firma Faxlamanız gerektigini diretiyorsa sakın riske girmeyin bir domain sizin
hayatınızdan znemli bile degil açılacak davada Resmi belgede vb dava konularında
sahtecilik adı altında yargılanabilirsiniz Bzyle işlemleri Ev bilgisayarınızdan yapmamanızı
ta siye ederim.ALINTI

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.