Çözüldü Sosyal Mühendislik Facebook Sitesi

jordannbelfort

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
370
1
arkadaşlar merhaba sosyal mühendislik için bir site vardı facebook gibi fake script linki veriyordu unuttum sayfayı bilen yazabilirmi

Moderatör tarafında düzenlendi:

SHARPY

Üye
15 Mar 2018
68
0
İstanbul
Sanıyorum Z Shadow'dan bahsediyorsun ama arkadaşlar da bahsetmişler ki o çok eski bir yöntem, kolay kolay yediremezsin kimseye. Onun yerine Kali üzerinden SET toolunu kullanarak kendi fake clone siteni yapabilirsin. Araştırmalısın dostum.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Hocam bir tane host ve alan adı al.Ücretsiz olarak alabilirsin forum da aratarak.Sonra hostuna instagram,facebook vb. şekilde script kur ve hedef kişiyi o siteye bir şekilde girmesini sağla.O kişi kullanıcı bilgilerini girdiği anda senin sistemine düşecektir zaten ve biz de buna Sosyal Mühendislik diyoruz.

Not:Fake script için de sitede arama yapabilirsin.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
591
arkadaşlar merhaba sosyal mühendislik için bir site vardı facebook gibi fake script linki veriyordu unuttum sayfayı bilen yazabilirmi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.