Sosyal Mühendislikle Karşıdakine Rat Yollama

4khan

Üye
25 Kas 2019
131
2
Arkadaşlarım selamın aleyküm hayırlı ramazanlar öncelikle. Benim sosyal mühendisliğe ihtiyacım var elimde bi rat dosyası var kuzenim de oyun oynarken çok küfür eder ona bi şaka yapmak istiyorum :d elimde ki rat dosyasını onun bilgisayarına nasıl aktarabilirim ( kandırarak ) şimdiden çok teşekkür ederim.

xbaytar

Uzman üye
16 Kas 2019
1,064
3
Eskişehir
Eğer sisteme fiziksel bir şekilde ulaşabiliyorsanız usb ile ratı bilgisayara atıp çalıştırabilirsiniz. Sonuç olarak bu da bir sosyal mühendisliktir ona fark ettirmeden yaparsınız veya bir oyun var onu getirdim der açarsınız. Sonuç olarak samimi olduğunuz birisi günlük her zamanki sohbetini ederken bu ratı atıp açmasını isteyin merak edip açacaktır bir hata mesajı aldığında bir oyun atmıştım ama çalışmıyor demek ki bilgisayarında dersiniz.

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
212
ARS3F
Oyun hilesi diye yutturabilirsin mesaj kısmını oyunadığı oyuna göre editle baya işe yarar benim öyle baya kurban kasmışlığım var (kendi kuzenim dahil) bide antivirüsler hilelere izinvermiyor dersen antivirüsünü bile kapatır tabi antivirüz izin vermediği zaman söyle bunu benim bi kaç kurbanım açabilmek için yalvarıyordu bide hileyle ilgili internetten kanıt değerinde resimler bulup paylaş biraz hayal gücüyle sen bunu nasıl yerdin diye düşünüp olabilicek senaryolarda nasıl yutturman gerektiğini düşünebilirsin mesela olurda trojende bi sıkıntı çıkarsa bağlanamazsam fixlendi deyip yeni virüs atıyordum Kolay gelsin 4khan Bu arada telefon için mi pc içinmi galiba spynote kullanıyorsunuz

Son düzenleme:

4khan

Üye
25 Kas 2019
131
2
Oyun hilesi diye yutturabilirsin mesaj kısmını oyunadığı oyuna göre editle baya işe yarar benim öyle baya kurban kasmışlığım var (kendi kuzenim dahil) bide antivirüsler hilelere izinvermiyor dersen antivirüsünü bile kapatır tabi antivirüz izin vermediği zaman söyle bunu benim bi kaç kurbanım açabilmek için yalvarıyordu bide hileyle ilgili internetten kanıt değerinde resimler bulup paylaş biraz hayal gücüyle sen bunu nasıl yerdin diye düşünüp olabilicek senaryolarda nasıl yutturman gerektiğini düşünebilirsin mesela olurda trojende bi sıkıntı çıkarsa bağlanamazsam fixlendi deyip yeni virüs atıyordum Kolay gelsin 4khan Bu arada telefon için mi pc içinmi galiba spynote kullanıyorsunuz

Çok sağolun 2020 güncel bildiğiniz önerebileceğiniz bi' rat varsa kullanmak isterim şuan kullandığım DarkCometRat

Son düzenleme:

drghost

Üye
24 Eki 2015
92
0
Çok sağolun 2020 güncel bildiğiniz önerebileceğiniz bi' rat varsa kullanmak isterim şuan kullandığım DarkCometRat

darcomet rat fazlasıyla işinizi görecektir efendim eğer kendinizi geliştirmek ve linuxte bilgi sahibi olmak isterseniz sanal makinanıza linux kurup ****sploit üzerinden işlem yapabilirsiniz teşekkürler ayrıca hedef bilgisayarınızın virüsü yok etmemesi için virüs programını kapatmalısınız fakat ****sploit aracılığıyla yakalanmayan virüs yapabilirsiniz bununla ilgili biraz araştırmayla kullanımını bulabilirsiniz.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
darcomet rat fazlasıyla işinizi görecektir efendim eğer kendinizi geliştirmek ve linuxte bilgi sahibi olmak isterseniz sanal makinanıza linux kurup ****sploit üzerinden işlem yapabilirsiniz teşekkürler ayrıca hedef bilgisayarınızın virüsü yok etmemesi için virüs programını kapatmalısınız fakat ****sploit aracılığıyla yakalanmayan virüs yapabilirsiniz bununla ilgili biraz araştırmayla kullanımını bulabilirsiniz.

Me-tasploit kullanmak sizi Linux hakkında bilgi sahibi yapmaz. Me-tasploit'i kullanmak için illa GNU/Linux tabanlı bi' işletim sistemi de kullanmak zorunda değilsiniz.

Antivirus Evasion konum: https://www.turkhackteam.org/c-j-vb...crypterlarin-calisma-mantigi-net-crypter.html
Shellter Antivirus Evasion konum: https://www.turkhackteam.org/linux/1598779-me-tasploit-antivirus-atlatma-yontemleri-mapzilla.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.