Çözüldü Sosyal muhendıslıkte basarılı degılım . bakarmısınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
9 Ara 2017
99
0
EL - DÜNYA
Herkse selamun aleykum
Ben normalde sıte baskınları yapardım ..
ama bu aralar sosyal muhendıslıge kafayı yordum .. fakat bır turlu yapamıyorum :confused::confused:

sorunlarımı madde halınde sıralayacak olursak ;

1 - hıtabetım cok ıyıdır yalnız senaryo hazılayamıyorum ...

2- attıgım lınklerı yedıremıyorum .. mesela adamla tanısıyorum ve adam facebookda .. bellı bı zamanda ( uygun zamanda ) link atıyorum .. benım sorunum ıse adamın face sını alacam ama zaten adam faceye gırıs yapmıs adamda suphe olusuyor .. ve hemen sen kımsın , foto at , bu numarayı ara fılan dıyor :( :( ( umarım anlatabılmısımdır ...

evet sorunlarım bu .. yardım edebılecek varmı ??

Son düzenleme:

PashaReyiz

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,724
3
------------
facebook instagram gibi şeylerde insanlar tecrübeli başka hessaplarla uğraş öğrneğin bi seneryo ile adamın mail adresini al daha sonra fake numaradan sms at ordan hessabı al doğrudan iletişime geçerek zor

ZRN

Yeni üye
9 Ara 2017
50
0
Kevin Hogan - İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz

Buyur dostum bu kitabı okumanı tavsiye ederim benim şu ana kadar okuduğum en iyi kişisel gelişim kitabıdır ve sosyal mühendisliğini inanılmaz derece geliştirecek bilgiler veriyor.İYİ GÜNLER :)

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13

Önce Büyük Şeyler İsteyin , Sonra En Küçüğe Doğru Gidin.
Türkçeye Özen Gösterin.
Kendinizi Büyük Gösterin.
Egosunu Yükseltin.

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Merhabalar;

2 Çeşit Sosyal Medya Hesap Çalma Yolu Vardır.

Bunlardan Birisi,

Sosyal Mühendislik
BruteForce

Sosyal Mühendislik Nedir; Sosyal Mühendislik,Kişiyi Kandırma FakeScript Olarak Fake Haber Olarak Linki Karşı Tarafa Yollayıp Bir Şekilde Yutturman Lazım

BruteForce Nedir ; BruteForce Deneme Yanılma Yöntemidir, İçinde A'Dan Z'Ye Kadar Şifre Olup BruteForce Programı Bunları Teker Teker Dener İçinde Kurbanın Şifresi Olursa Şifreyi Bulur.

Trojan Keylogger Rat Gibi Şeylerlede Alabilirsin.

İyi Forumlar...

9 Ara 2017
64
0
TÜRKİYE
hitabetin iyiyse adamı kendine baya güvendireceksin ona daha önceden temiz linkler atmayı dene açtıktan sonra bir daha vidolar gönderdigin zaman adam diyecekki bu zararsız
ozaman gömecen trojan vs umarım yardımcı olmuşumdur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.