Sosyal Paylaşım Sitesi Kurucaz Sizce Nasıl Olmuş

ozgur16

Yeni üye
29 Haz 2013
23
0
Site webmaster

Öncelikler Merhaba Arkadaşlar Sitemizi Kurduk Ancak Daha Host Falan alıcagız Ve Adını Henüz Kararlaştırmadık Ama Türkiyenin Sosyal medyası Olucak Facebook'u Es geçtim 7/24 site ile ugrasıyoz Resim:
pqfp8.png

Ufacık Bılgı Bnm ıcın Çok Gerekli

pqfzj.png

pqfzy.png

DAHA SİTENİN ESKİ HALİ YENİLENİYOR HERGÜN HERŞEY BİTİNCE SİTEYİ YAYINLICAZ AMA SİTENİN İSMİNİ BULAMADIK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

pqgbd.png

Son düzenleme:

JuniorO

Katılımcı Üye
14 Mar 2013
702
0
Antalya
Öncelikler Merhaba Arkadaşlar Sitemizi Kurduk Ancak Daha Host Falan alıcagız Ve Adını Henüz Kararlaştırmadık Ama Türkiyenin Sosyal medyası Olucak Facebook'u Es geçtim 7/24 site ile ugrasıyoz Resim:
pqfp8.png

Ufacık Bılgı Bnm ıcın Çok Gerekli

pqfzj.png

pqfzy.png

DAHA SİTENİN ESKİ HALİ YENİLENİYOR HERGÜN HERŞEY BİTİNCE SİTEYİ YAYINLICAZ AMA SİTENİN İSMİNİ BULAMADIK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

pqgbd.png

İsmini bence TurkBook yapın.

DJ_KALqSİZ

Katılımcı Üye
24 Ara 2009
720
0
HUN
aynen grafikleri geliştirmelisin fakat yinede birşey söylemek istiyorum ben
böyle şeyler dah öncede denendi ve tutmatı battı ben ilk başta o yüzden dedim çok para yatırıp reklam yapacaksınız ki tutsun ve tanınmış olacak ancak öyle yoksa fazla tutmaz..

7 Ağu 2008
86
0
Kütahya
Öncelikle kolay gelsin ..Kendine özgü bi tasarımı yok sitenin hazır script çok var böyle sosyal paylaşım sitesi çoğuda bir süre sonra kapanmak zorunda kalıyor sen onların arasından sıyrılıp seni farklı yapacak şeyler düşün.

ozgur16

Yeni üye
29 Haz 2013
23
0
pypxx.png

Site: webmaster
Daha host Yok suan isim önerirseniz Seveniriz yorumlarınız İçin teşekkürler :)
Sitenin Açıklarını Bulmaya Yardımcı olucak arkdaslar ARıyorm Grup gurucam ona göre Bana mesaj atın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.