Sosyal sitelerin yavaşlamasının nedeni.

Grum

Üye
10 Mar 2016
75
0
Sevgili arkadaşlar sorun sizlerde veya bilgisayarlarınızda değildir.
Sorun malesef ki ttnet firmasındadır. Ve tüm Türkiye genelinde yavaşlama gibi sıkıntılar yaşanıyor.
Demin aradığımda sorunun ne olduğunu bilmediklerini ve en kısa sürede çözeceklerini söylediler. Sonraki aramam da ise sorunun genel bir bakım çalışması olduğunu söylediler. Yani ne olup bittiği kendilerinin bildiğide söylenemez. Ama sorun sizde değil Türkiye genelindedir.

İyi forumlar.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Ortada bir sorun yok. Patlamadan dolayı internette bilgi akışını düşürmek istiyorlar bir yerde. Tedbir amaçlı denilebilir, farklı şeyler söylenebilir. O size kalmış.

Ama internet bilerek yavaşlatıyor sosyal medyaya da yasaklar gelmişti patlama ile. Yani teknik arıza falan yok piyasada.

Grum

Üye
10 Mar 2016
75
0
Sosyal medyaya her hangi bir yasak geldiğini bilmiyordum. Tüm gün girip çıkıyorum çünkü. Herhangi bir sorun göremedim şu ana kadar. Sadece yavaştı. İyi forumlar.

CapScroLLTR

Yeni üye
1 Kas 2015
49
0
K.Maraş
Dün akşam Vodafone ADSL'de aynı şekilde yavaştı. Tüm firmalarda bu sorun yaşanmış sadece TTNET değil :RpS_thumbup:

Grum

Üye
10 Mar 2016
75
0
Türkiye'deki internet ağlarının tamamı ttnet altyapısını kullanıyor diye biliyorum.

CapScroLLTR

Yeni üye
1 Kas 2015
49
0
K.Maraş
Bu işi kafam bir türlü almadı. Hepsi aynı altyapıyı kullandığı halde neden TTNET'te kesinti veya yavaşlama sorunu varken diğer firmalarda bu sorun yok :RpS_unsure: Yanlışım varsa düzelteyim :twist Bunu da biliyorsan açıklarsan uzun süredir kafamda olan sorunu çözmüş olursun :RpS_thumbsup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.