SoundCloud Dinlenme Botu?

WH04M1

Yeni üye
1 Şub 2019
7
0
Hades
Arkadaşlar merhaba, sitede yeniyim. Botlar hakkında pek bir bilgim yok fakat burada bilen birileri vardır diye sormak istedim. Çok acil yardıma ihtiyacım var. SoundCloud'a attığım bir şarkımın şuanda 416 dinlenmesi var ve benim onu acilen 1000 dinlenme yapmam gerek. Arkadaşla (kız) bir iddiaya girdik, ve eğer 1000 dinlenme alırsam... güzel şeyler olacak beyler. :): Sizden ricam aranızda bu işlerden anlayan bir arkadaş varsa yardım etsin lütfen. Şimdiden teşekkür ederim. (Dilim için beni mazur görün, apar topar yazmak zorunda kaldım. Cidden çok ihtiyacım var buna.)

(Konuyu yanlış başlıkta açtıysam kusura bakmayın, pek bir bilgim yok. Off-Topic en uygun yer olur diye düşündüm.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.