Şöyle bir program c++ ile nasıl yazılır?

David Caine

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
397
0
cs_Assault
arkadaşlar bilgisayarda benim seçeceğim herhangi bir program (google chrome olabilir, yada herhangi bir oyun olabilir) çalıştırıldığı anda bunu fark eden ve fark edip, önceden yazdığım işlemleri yapan program nasıl yazılır?

en son aklıma şey gelmişti, cmd de tasklist yazınca çalışmakta olan uygulamalar sıralanır, bende bu yoldan yapmayı denemiştim, char tipi bir değişkene atadım bunu system("tasklist") olarak sonra o değişkenda belirtilen programın adını basit bir for döngüsüyle harfleri tarayarak bulmak istedim ama olmadı, bende onu fstream fonksiyonlarıyla bir metin belgesine kaydettim ve ordan taramayı denedim yine sorun çıkıyordu, sadece ilk harfi yazıyor sonrasını yazmımyordu, başka nasıl yollar denenebilir bu 2 yol çalışmadı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.