Söyle kücük bir tasarım yapabilirmisiniz

OnurSh

Üye
29 Ocak 2015
77
0
Adana
İnstagram pp icin bir tasarim rica ediyorum sizden yaparsaniz cok makbule gecer simdiden tesekkurler...

Tasarim https://www.instagram.com/olcay.sahan10/ burdaki pp ile ayni olacak sekilde onur şahin yazarsiniz 10 yerine tick isareti - 5- 18 birde bos olarak yaparsaniz cok iyi olur yapanlarin simdiden eline saglik...

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Geçen gün yine aynı şekilde bir konu açmışdın ve bende sana hediye olarak bir profil yapmıştım..
Her neyse daha sonra bir makalede okudum ve THT forumlarında,forum dışı kullanmak için istek talep edilemiyormuş..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.